SportObchod má nové srdce

Nová administraceV souvislosti se zkvalitňováním služeb jsme koncem minulého týdne ukončili implementaci nového informačního systému, jehož vývoj a testování trvalo něco přes rok. Tento nový systém splňuje požadavky na nejmodernější  IT technologie, zvýší komfort  zákazníků a umožní lepší, rychlejší a efektivnější komunikaci s našim e-shopem.

Původním administrativním systémem, který jsme úspěšně až dosud 3 roky používali, prošlo za tu dobu přes 70.000 objednávek.  Stoupající oblibě našeho webu a tím způsobenému logickému růstu tempa objednávek, však už nemohl stačit.  Průběžné investice do modernizace technologií a rozvoje naši firmy zapadají do širší strategické koncepce a jsou právě odezvou na zvyšující se poptávku ze strany zákazníků a snahou o maximální komfort.

Změny se letos dotknou také designu. Důraz bude kladem především na přehlednější grafiku, nový rozšířený obsah a vylepšení navigace. Jednotlivé části stránek budou uspořádány tak, aby se zákazník  co nejrychleji orientoval a našel vše co potřebuje. Moderní podoba webu bude mít tedy za úkol usnadnit orientaci v nabídce produktů a služeb a celkově zjednodušit komunikaci.

Tímto bychom se chtěli omluvit za možné drobné komplikace, které spuštění provázejí. Věříme, že vše bude vykompenzováno výrazně lepším fungování směrem k Vám – zákazníkům.

15. 9. 2008, autor:

Šatna blog ze zákulisí Sportega.cz