Novinky na SportObchod.cz

V posledních týdnech došlo na kamenných prodejnách a webu SportObchod.cz k několika změnám a vylepšením, o kterých možná nevíte. Podívejte se, co je u nás nového.

Prodejna Praha – Změna otevírací doby

Lehce se změnila otevírací doba kamenné prodejny v Praze. Zrušili jsme polední přestávku a nakupovat tak můžete nepřetržitě od 9 ráno do 19 hodin večer.

Otevírací doba Prodejny Praha:
Po – Pá: 9:00 – 19:00
So: 9:00 – 12:00

Prodejna Praha – Rozšíření služeb

Stejně jako na prodejně v Brně si nyní můžete na pražské prodejně vypůjčit boxy a nosiče Thule.

V pražském centru testovacích raket si nyní můžete zapůjčit a vyzkoušet více než 100 modelů tenisových, badmintonových a squashových raket.

Na moderním stroji Tecnifibre Ergotouch si můžete nechat vyplést raketu.

Prodejny – Platba kartou

Na žádost mnoha zákazníků jsme na obou kamenných prodejnách zprovoznili od 1. června platební terminály. Zboží přichystané na osobní odběr nebo vybrané přímo na prodejně tak můžete zaplatit pohodlně kartou na prodejně.

Platba kartou

Web – Nový vzhled výpisu podkategorií

Upravili jsme zobrazení produktů v podkategoriích. Boxíky produktů mají upravený vzhled a nyní jsou zobrazeny ve 3 sloupcích vedle sebe. Takto vypadá výpis inline bruslí.

Výpis produktů v podkategorii

Web – Našeptávač

Hledání na stránkách usnadní našeptávač. Zkuste si něco zadat do políčka Hledej na webu vpravo nahoře. Z našeptávače se dostanete třeba rovnou na produkt.

Našeptávač

Web – Facebook login

Spojte si účet na SportObchod.cz s profilem na Facebooku. Stačí nahoře vpravo kliknout na Facebook login, přihlásit se a spojit. Příště stačí být přihlášený na Facebooku a máte pod kontrolou rovnou uživatelský profil SportObchod.cz.

Facebook login

Sociální sítě – Jsme na twitteru

Firemní stránku SportObchod.cz na Facebooku máme už dlouho. Teď jsme spustili i twitter. Sledujte nás a nenechte si ujít novinky a akční nabídky z kuchyně SportObchod.cz.

Máte nějaký dotaz, nebo nám chcete něco sdělit? Twitter je ideální a jedoduchý komunikační kanál.

SportObchod.cz na twitteru

markeťák a datař | web

Mám rád hory a přírodu. Dřív jsem po horách chodil, teď v nich běhám.

Jsem markeťák a SportObchodem žiju od roku 2009..

1. 6. 2011, autor:

Šatna blog ze zákulisí Sportega.cz