Novinky od firmy Thule pro zimní sezónu

I když v nižších polohách letos mrzne jen zřídkakdy, na horách u nás i v zahraničí je již lyžařská sezóna v plném proudu.

Toho jsou si vědomi i borci ze švédské firmy Thule, kteří nám na zimní sezónu servírují spoustu skvělých novinek. Pojďme se společně podívat na ty nejzajímavější kousky.

Více prostoru než v leckteré garsonce

Hledáte-li opravdu prostorný box, do kterého schováte lyžařské a snowboardové vybavení pro celou rodinu, je tu pro vás žhavá novinka Thule Motion XT Alpine.

Thule Motion XT Alpine

Thule Motion XT Alpine

Tento objemný box se skvělým designem pojme až 7 párů lyží nebo 5 snowboardů. Díky maximální délce lyží 215 cm box bez problémů spolkne také vaše vybavení pro běžecké lyžování.

Díky nosnosti 75 kg si můžete dovolit do boxu uložit lyžáky a další těžší zavazadla.  Revoluční montážní systém Power-Click nevyžaduje žádné nářadí a montáž boxu zvládne i technický antitalent. Box Thule Motion XT Alpine pro vás máme v černé a stříbrné barvě.

Pokud by vám nevyhovovala například velikost boxu, můžete si vybrat box z loňské řady Thule Motion XT, ze které si vybere ten pravý opravdu každý. Boxům Motion XT jsme rovněž věnovali představovací článek na Šatně.

Prohlédněte si i další boxy na střechu Thule »

Prostor pro 5 párů lyží nebo 2 prkna

Máte-li zavazadlový prostor v autě dostatečně velký a investice do střešního boxu se vám nevyplatí, je tu pro vás nosič lyží a snowboardů na střechu Thule SnowPack Extender 7325.

Thule SnowPack Extender 7325

Thule SnowPack Extender 7325

Tento držák obsahuje dvě speciální lišty, které pomocí pružinového systému pevně uchytí vaše lyže a snowboardy, které budou v bezpečí po celou dobu jízdy. Díky výsuvnému systému mimo vozidlo bude nyní manipulace s nosičem opravdovou hračkou.

Osvědčená vychytávka pro běžkaře

Máte již střešní box doma, ale zjistili jste, že vaše dlouhé běžecké lyže se vám do něj nevejdou?

Thule SkiClick 7291

Thule SkiClick 7291

Nezoufejte, je tu pro vás revoluční držák Thule SkiClick 7291, který připnete na zahrádku třeba hned vedle vašeho boxu. Jeden držák pojme jeden pár běžeckých lyží. Držák navíc funguje i jako stahovací páska pro přenos lyží i jako držák na zeď.

Prohlédněte si i další nosiče lyží Thule »

Ať už se rozhodnete pro jakoukoliv variantu, věřte, že nosiče i boxy Thule jsou zárukou prvotřídní kvality a uživatelské přívětivosti.

Představujeme vám novinky Thule…

Využijte na jarní prázdniny novinky v půjčovně střešních boxů
Novinky Thule na rok 2018
Motion XT: Nová generace oblíbených boxů

11. 1. 2018, autor:

Váš komentář

*

Šatna blog ze zákulisí Sportega.cz