Novinky od Thule přímo z továrny

Zúčastnili jsme se prezentace chystaných novinek společnosti Thule přímo v jejím srdci – v továrně ve Švédsku. Thule si pozvalo 10 největších obchodníku Evropy, mezi které patříme.

Továrna Thule je z velké části automatizovaná a asi nikdy nás nepřestane udivovat. A taky lidé, kteří tam s úsměvem na tváři pracují.

Jelikož jsme silným partnerem Thule v ČR a podílíme se na vývoji, byly nám exkluzivně odhaleny některé z produktů, které budou v blízké době v prodeji.

Jednou z novinek bude nové uzamykatelné rameno pro nosiče kol na tažné zařízení. Přepracované budou čelisti, které budou nyní asymetrické. Růžice bude vybavena momentovým dotahováním.

Dále se chystá obdoba střešního nosiče kol Outride 561 s názvem Sprint. Tento nosič doplní řadu nosičů kol a zařadí se cenově nad model Outride. Hlavní inovací zde budou přepracovaný systém upínání přední vidlice a momentový systém dotahování. Předejde se tak možnému poškrábání a poškození vidlice.

Dalšími novinkami budou dva typy přepravních boxů pro kola – Soft a Hard. Těšit se můžete na exkluzivní a funkční design, jak jste od značky Thule zvyklí.

Pro příznivce vodních sportů máme také dobrou zprávu. Dočkáte se nového nosiče speciálně pro kanoe a také na střešní nosič lodí Hullavator. Ten umožní upevnit loď do nosiče pohodlně z boku automobilu v úrovni dveří a poté vysunout na střechu.

šéf marketingu | web

Mám rád hory a přírodu. Dřív jsem po horách chodil, teď v nich běhám.

Vedu marketingový tým a SportObchodem žiju od roku 2009..

13. 6. 2013, autor:

Šatna blog ze zákulisí SportObchod.cz