Odhalte tajemství programu Megatestu bruslí a koloběžek

Už brzy to vypukne. Přijďte si v sobotu 21. dubna zařádit na brněnské výstaviště. Inline brusle, koloběžky a další doprovodný program vás budou bavit od 10 do 18 hodin. A na co všechno se máte těšit?

Hlavním tahákem je samotné testování500 párů inline bruslí a 100 koloběžek. Všechno je zdarma, takže zkoušejte ostošest, ať najdete ideální model pro vás. Pokud se na testování chystáte, vše potřebné jak nás najít, kdy přijít a co si vzít s sebou najdete na stránkách Megatestu.

O děti se postará lev Alex a instruktoři z inline školy bruslení

Megatest je ideální akce pro rodiny s dětmi. Zatímco budou dospělí testovat jedny brusle za druhými, o děti se postará lev Alex. Je to tak, oblíbenec dětí lev Alex nebude chybět ani na letošním ročníku Megatestu bruslí a koloběžek.

Děti se lvem Alexem na Megatestu bruslí a koloběžek 2018

Na děti se navíc těší lektorky z inline školy bruslení. Nejmenší děti se naučí základy bruslení, pokročilejší bruslaři otestují své schopnosti na obratnostní dráze s překážkami.

Škola bruslení bude na Megatestu celý den. Bloky výuky budou probíhat podle počtu zájemců. Přijďte na Megatest i s dětmi, které dosud na bruslích nestály, a odveďte si domů malé, zapálené bruslaře.

Pokud se váš prcek na brusle necítí, ale vy byste se rádi stavili, nezoufejte a dorazte. Vychovatelky ze školky Elánek mají praxi s hlídáním dětí a ještě si k tomu připraví zábavný program pro ty nejmenší.

Okoukejte freestyle triky u profíků a jděte do srovnání

Pokud vás bruslení baví a nechcete jen kroužit dokola pavilonu, posaďte se do křesla. Vyzkoušíte si freestyle jízdu. No fakt.

Tempish si pro vás připravil freestylovou show profesionálů. V jejím rámci bude na stánku Tempish probíhat také workshop, kde si všechno to, co uvidíte u profíků, vyzkoušíte na vlastní inlajny.

Freestyle show na inline bruslích

Bude se i hodně mluvit, ale žádné tlachání do prázdna nečekejte

Program je nabitý, ale přesně to jste chtěli, no ne? Dojděte proto na výstaviště už v 10 hodin a nechte se unášet na vlnách dobré zábavy. Čekejte i na drobné přednášky, o kterých vás včas informuje moderátor dne.

Přednášky si připraví Yedoo, Kickbike a dozvíte se i něco o koloběžkách Kostka.

Yedoo plánuje až tři přednáškové bloky a seznámí vás třeba s 50. výročím koloběhu. Koloběžkáři z Kickbike zase vloni úspěšně zdolali Giro d’Italia a jeden z těchto borců vám předá osobní svědectví. To zní šťavnatě, co říkáte?

A aby těch přednášek nebylo dost, se svojí řečí vystoupí i jeden z nejlepších freestylových koloběžkářů na světě Martin Nogol. Poradí vám, jak vybrat koloběžku, proč si vybrat freestyle koloběžku a řekne něco o freestyle tricích. A jestli něco předvede? Nechte se překvapit.

Muzeum koloběžek pro vlažnější sportovce a zvídavé hlavičky

Jestli nejste úplní sportovní fajnšmekři a dáváte přednost technice a vědě, nadchne vás muzeum koloběžek, které přiveze Yedoo. Raritní kousky doplní i kolobka s brašnami cestovatele Marka Jelínka, na které projel Latinskou Ameriku.

Momentálně se Marek nachází na cestě po Asii a startuje svou pouť v Indii. Cestou pomáhá i českému vzdělávacímu centru a jeho cestu sledujte i na facebookové stránce projektu Kam až dojedeme?

Mějte uši nastražené, oči na stopkách, ať vám nic neunikne

Nebojte se, najde se i něco na zub, takže není potřeba odbíhat do restaurací se strachem, že vám něco uteče.

Ještě podrobnější představení programu sledujte na události Megatestu. Každý den znamená odhalení nového bodu programu, tak zaklikněte svoji účast a dostávejte upozornění o novinkách.

Co by se vám mohlo před Megatestem hodit?

Facebooková událost Megatest bruslí a koloběžek 2018 – nejčerstvější novinky
Oficiální stránky Megatestu bruslí a koloběžek 2018
Přijďte na Megatest bruslí a koloběžek 2018 | Šatna

16. 4. 2018, autor:

Váš komentář

*

Šatna blog ze zákulisí Sportega.cz