Osobní odběry na prodejně v Praze

Minulý týden jsme plnohodnotně spustili osobní odběry na prodejně v Praze. Zboží objednané na SportObchod.cz si tak můžete nyní nechat připravit na osobní vyzvednutí na pražskou prodejnu.

Prodejna SportObchod.cz v Praze

Prodejna se nachází v Praze – Vršovicích (Kodaňská 48), kousek od nákupního centra Eden, v dobré dostupnosti MHD. Zákazníkům je k dispozici také 5 parkovacích míst před prodejnou.

Otevření pražské prodejny na začátku září posvětil Tomáš Plekanec, hráč zámořského týmu Montreal Canadiens, který se pere s Milanem Hejdukem z Colorada o nejlepšího Čecha kanadského bodování NHL.

Na prodejně najdete také stylový THULE koutek, ve kterém si můžete prohlédnout ty nejprodávanější střešní nosiče, boxy, autodoplňky a příslušenství.

Více informací o prodejně v Praze >>

Chcete si vyzvednout zboží na prodejně v Praze? Jak na to?

Ověření dostupnosti zboží

Ideální variantou je zboží, které máme přímo na prodejně. To si můžete ověřit na webu SportObchod.cz na stránce produktu. Klikněte na „Dostupnost: ověřit na skladu“ a hned víte, zda se pro zboží můžete stavit rovnou na prodejnu, případně si zboží na prodejně zarezervovat telefonicky na číslech 226 227 527 nebo 776 846 598.

Pokud není zboží přímo na prodejně, udělejte internetovou objednávku na SportObchod.cz a při výběru dopravy a platby zvolte Osobní odběr objednaného zboží – PRAHA. Zboží pro vás na prodejnu nachystáme v co nejkratším možném termínu, který je samozřejmě závislý na tom, zda je zboží na centrálním skladu, nebo se musí objednat u dodavatele.

šéf marketingu | web

Mám rád hory a přírodu. Dřív jsem po horách chodil, teď v nich běhám.

Vedu marketingový tým a SportObchodem žiju od roku 2009..

2. 11. 2010, autor:

Šatna blog ze zákulisí SportObchod.cz