Podpořte knihu o putování na koloběžce po Asii

S nadsázkou by se dalo říci, že česká zvířata objevují svět. Dříve to byl Emil Holub, dneska frčí Marek Jelínek. Mladý cestovatel si ke svému putování po Asii v délce 9000 km vybral dopravní prostředek vskutku netradiční. Konkrétně koloběžku Yedoo Trexx.

Podpořte vznik knihy

Marek se rozhodl, že si svoje zážitky nenechá jen pro sebe. Na jaře roku 2019 plánuje vydat knihu, kde vám naservíruje ty nejsilnější zážitky a nejkrásnější fotky přímo pod nos. Vydání knihy však stojí nemalé finanční prostředky, proto vás Mára prosí o pomoc přes stránku Hithit.

Začátek cesty v Indii

Začátek cesty v Novém Dillí

Čtyři měsíce na cestě a Marek už je téměř v půlce

Marek svoji dlouhou cestu začal 9. dubna přistáním v Novém Dillí. Od té doby projel půlku Indie, skoro celý Nepál, Laos a nyní se nachází ve Vietnamu. Za tu dobu ujel už 4500 km, vybral přes 60 000 Kč pro bangladéšské děti, poznal odlišné kultury, nafotil stovky krásných fotek a potkal spoustu srdečných lidí.

Pobřeží řeky Gangy v postvátném městě Váránasí

Pobřeží řeky Gangy v postvátném městě Váránasí

Sledujte Markovo dobrodružství online

Na Koloběžkovém portále a facebookové stránce Kam až dojedeme? Marek s dobroběžkou po světě sledujte druhou polovinu Markova dobrodružství detailněji včetně aktuálních zážitků. Ale pozor, je to návykové, stejně jako Markův Instagram.

Co by vás mohlo zajímat…

Dobrodruh na koloběžce dobývá Asi a závodí s Dobroběžkou | Začátek Márovy cesty Asií
Megatest 2018: Vybrali jste nejlepší koloběžky | Megatest 2018
To nej z Megatestu: Miss koloběžka 2018 | Nejlepší koloběžky z Megatestu podle Báry
Bára na kolobce | Celý seriál

 

 

13. 8. 2018, autor:

Váš komentář

*

Šatna blog ze zákulisí SportObchod.cz