Podporujeme amatérské sportovní aktivity

Jsme si velice dobře vědomi skutečnosti, že v dnešní době je velmi složité zorganizovat a hlavně kvalitně zabezpečit sportovní, kulturní nebo jinak veřejně prospěšnou akci. Žádná akce se neobejde bez darovaných prostředků (grantů a sponzoringu) a proto se snažíme v rámci našich možností tyto akce materiálně podporovat. Sportobchod.cz podporuje velké sportovní kluby a sportovní akce mezi, které patří dlouholetá spolupráce s hokejovými kluby HC Moeller Pardubice a HC Kometa Brno. Dále podporujeme největší seriál závodů na horském kole Kolo pro život a Českou asociaci squashe. Kromě velkých sportovních klubů a akcí, se snažíme nezapomínat i na menší akce a sportovní kluby. Sportobchod.cz pravidelně sponzoruje vybrané akce sportovních nadšenců a napomáhá tak jejich úspěšné realizaci.

Podpora sportovních akcí

Jednou z nich je průběžná, už 3 roky trvající spolupráce se Sportovním klubem neslyšících Brno (SKN Brno), který je dobrovolným sdružením oddílů atletiky, badmintonu, beach volejbalu, bowlingu, fotbalu, kuželek, ledního hokeje, lyžování, plavání, stolního tenisu, šachů, tenisu a volejbalu.  Konkrétně podporujeme volejbalový oddíl, který se na všech pořádaných tuzemských a zejména pak mistrovských a mezinárodních turnajích velmi dobře umisťuje a patří mezi jedny z nejobávanějších soupeřů. Např. jen v loňském roce se oddíl zúčastnil 6 mezinárodních turnajů pořádaných na Slovensku, v Polsku, 3x v Německu (ve městech Berlín, Chemnitz a Dusseldorf) a Estonsku. V kategorii mužů a žen vybojovali prvenství v Mistrovství ČR 2008 pořádaném v Brně a Hradci Králové.

Hodnotnými poukázkami na nákup sportovního vybavení jsme podpořili např. i nedávno uskutečněný badmintonový turnaj pro neregistrované hráče v Rychnově nad Kněžnou pořádaný Domem dětí a mládeže dne 16. června 2009. O turnaj byl velký zájem a do vypsaných disciplín dvouhry a čtyřhry mužů a žen a smíšené čtyřhry se nakonec přihlásilo více než 50 hráčů.

fotogalerieProhlédněte si fotky z povedeného badmintonového turnaje.

 

Dále sponzorujeme např. sérii turnajů badmintonové ligy v Mostě, Ostravě a mnohé další akce. 

Po každé takové uskutečněné akci dostáváme od pořadatelů fotky a děkovné dopisy s údaji kolik lidí se díky sponzorům, tedy i díky nám, mohlo pobavit, sportovně vyžít nebo kolika lidem udělaly radost námi věnované ceny. Pro tyto vzácné okamžiky si přejeme, aby se našemu internetovému obchodu do budoucna ještě lépe dařilo a my mohli takových akcí v roce podporovat daleko víc.

Pořádáte také nějakou zajímavou sportovní akci? Rádi byste přivítali naši podporu? Napište nám! Stačí poslat podrobnější informace o konané sportovní či společenské akci s předpokládaným počtem účastníků na e-mail thumaj@sportobchod.cz , spolu s možností využití propagace a my se Vám určitě ozveme. Nemůžeme slíbit podporu všem, ale rádi bychom pomohli rozvíjet další sportovní, kulturní a společenské akce.

7. 7. 2009, autor:

Komentáře

 • Jiří Blažek, přidáno 15.07.2009

  Přeji pěkný den, píši Vám spíše jako povzdech, neboť tento pátek a sobotu pořádáme v Karlových Varech MČR MTB cross country, kde bude celá naše bikerská špička a cca. 450 závodníků. Bohužel jsem tuto Vaši nabídku dostal až nyní. Myslím, že co se týká spolupráce na této akci asi již nic nevymyslíme, ale snad příště. Jinak musím říci, že Vaše nabídka je snad růže mezi trním. S pozdravem Jiří Blažek Bikevary o.s.

 • Jiří Blažek, přidáno 16.07.2009

  Dobrý den,
  25.7. a 26.7.2009 pořádáme v Mariánských Lázních dny silničníční cyklistiky.Jedná se o 3 samostatné závody (popozice na http://www.sportblazek.cz ).Počet účastníků cca 300
  Např. pro pořádání kriteria bude naprosto zastaven provoz v centru Mariánských Lázní.
  V centru můžeme poté i velmi výhodně umístit např. váš baner s reklamou.
  Jiří Blažek
  tel. 775906910

 • Jaroslav Künstner, přidáno 16.07.2009

  Dobrý den,
  8.8.2009 náš amaterský oddíl cyklistů pořádá již 3.ročník závodu horských kol v blízkosti Brna-
  JUNDROVSKÝ KOPEČEK.Loni se akce zůčastnilo na 150 jezdců a letos podle kladných ohlasů počítáme s více než dvěma stovkami jezdců.
  Protože nábízíme závodníkům servis shodný s většinou velkých akcí,,je pro nás tenhle standart obtížné udržet.Proto vítáme jakoukoli pomoc.
  Děkujeme za nabídku J.Künstner pedseda
  http://www.horokolo.wz.cz

 • Kateřina Truhlářová, přidáno 19.07.2009

  Dobrý den,
  došel mi od vás mail a nejde nezareagovat, i když je to opravdu za deset minut dvanáct, ale pokusit se můžu…uvítám každou pomoc.
  V sobotu 25.7. pořádám ZDARMA celodenní akci SPINNING NA KOUPALIŠTI v Mor. Třebové, kde se přímo jízdy na spinnerech zúčastní více než 100 příznivců, ale přihlížet budou další stovky lidí ( podle počasí může i tisícovka a objednáno máme pěkné počasí :-))
  Takže bude potřeba dostatečně pít a bylo by velmi příjemné k celé akci lidem nabídnout i pití zdarma 🙂
  Předpokládám opravdu velkou účast, s požehnáním pana místostarosty a s živými vstupy do pardubického rádia.
  Ráda podám více informací…
  S pozdravem,
  Kateřina Truhlářová

  Spinning Centrum Káča
  http://www.spinning.trebova.eu

 • Jiří Kadla, přidáno 21.07.2009

  Dobrý den,

  dnes jsem si přečetl mail a chtěl bych Vás požádat o pomoc při organizaci soutěží mládeže.
  Sportovní klub mládeže ve Valašském Meziříčí organizuje v průběhu roku dva seriály závodů dětí a dospělých.
  Sjezdové lyžování má celkem 4 závody a účastní se jej v každém kole okolo 100 dětí a přibližně 30 dospělých.
  Závody v atletice mají devět kol a účastní se jich více jak 300 dětí ve věku od 6 do 12 let.
  Kromě závodníků jsou závody navštěvovány hojně diváky.
  Velké prostředky klub vynaložil na nákup materiálu a zajištění soutěží, přivítali bychom pomoc v oblasti cen, či jakoukoliv jinou pomoc.
  V současné době připravujeme na obě akce propozice ve formě brožur, kde je možné umístit Vaši reklamu.
  V případě zájmu podám více informací nebo zašlu pracovní verzi propozic.
  S pozdravem
  Jiří Kadla

Komentáře jsou uzavřené.

Šatna blog ze zákulisí SportObchod.cz