Nový partner v oblasti přepravy zásilek

Dosud nabízené zásilkové služby České pošty posilujeme službami přepravní společnosti PPL a vy si tak konečně budete moct vybrat z nabídky dvou dodavatelů. Reagujeme tak na jednu z nejčastějších výtek, kterou jste nám zaslali v anketě o našich službách.

Přepravní společnost PPL se specializuje na expresní přepravu balíků z domu do domu pro firmy, podnikatele i soukromé osoby s doručením následující pracovní den v rámci ČR. Zásilky jsou snímány pomocí ručních scannerů a díky této technologii jsou v průběhu přepravy pod neustálou kontrolou a zákazníci mohou cestu balíku sledovat na Internetu. Expresní doprava až na místo určení, možnost kontroly pohybu balíku a především aktivní komunikace řidiče (oznámení zásilky, dohodnutí předání) patří mezi její největší výhody a my se domníváme, že i vy právě tyto služby nejvíce oceníte.

Navíc se nám pro vás podařilo vyjednat vynikající paušální cenu 99 Kč za zásilku po ČR. Při objednávce zboží nad 2.500 Kč je doprava ZDARMA. Zajímavé ceny jsme vyjednali i pro dopravu na Slovensko. Jsou zajímavé natolik, že časem budeme přepravu na těchto míst nabízet výhradně formou PPL. Více o možnostech přepravy.

19. 10. 2008, autor:

Komentáře

  • Petr Klár, přidáno 20.10.2008

    Jsem rád, že je tato služba zavedena, protože když vidím na poště ty roztrhané balíky a nespokejené zákazníky tak musím říci, že toto je jednoznačně krok kupředu ve Vašich službách.

    Petr

  • aMartinek, přidáno 03.11.2008

    Dobrý večer, potěšení je i na mé straně. Česká pošta není vůbec spolehlivá a stav zásilek je také hrozný, někdy i roztrhaný. Jednou jsem musel podepsat, když byl balík od sportobchodu splasklý, že ho nebudu později reklamovat po otevření a to u PPL nehrotí. Co se mi u PPL líbí je sledování stavu zásilky, komunikace s řidičem-ta je vždy výborná a rychlé doručení do následujícího dne, to jsou tři hlavní výhody. Děkuji za PPL!!!

    Martin

Komentáře jsou uzavřené.

Šatna blog ze zákulisí SportObchod.cz