PragaCup ovládl tradiční účastník ze Slovenska

2 minut čtení

Na PragaCupu jsme rozdávali ceny nejlepším týmům.
Slovenští nájezdníci z Košic dobyli Prahu. Atlético Košice se stalo vítězem 16. ročníku mezinárodního futsalového turnaje PragaCup, jehož partnerem byl i SportObchod.cz.Turnaje se zúčastnilo 24 týmů. Některé z nich přicestovaly ze Slovenska, Slovinska, Polska či Vietnamu.16. ročník futsalového turnaje Praga Cup

Medaile putují na Slovensko i do Polska

Na triumf dosáhli hráči Atlética Košice, pro které to byla už čtvrtá finálová účast na turnaji PragaCup. Třikrát z toho bylo druhé místo, jenže čo bolo, to bolo, terazky chalani z Košic zvedli metrový putovní pohár nad hlavu.V bratrovražedném finálovém duelu si Košice poradily s nováčkem turnaje Jablíčky Chomutov 2:1.O třetí místo si to rozdali Slováci BNP Team Vranov a polský celek AKS Grzybowice Zabrze. Zabrze vyhrálo 3:1 a obhájilo třetí místo z letního turnaje.16. ročník futsalového turnaje Praga Cup

Ocenili jsme nejlepší týmy

Hodnotných cen se dočkalo 8 nejlepších týmů a 3 jednotlivci. Hráči se mohli těšit mimo jiné na vak Under Armour Ozsee Sackpack od SportObchod.cz.Nejlepším hráčem turnaje zvolili organizátoři Michala Gereho. Pro něj to nebylo první individuální ocenění na PragaCupu. Vloni a předloni totiž vyhrál trofej pro nejlepšího střelce.Nejlepším kanonýrem 16. ročníku PragaCupu se stal Vojtěch Turek. Pohár pro nejlepšího brankáře turnaje si vyčapal Michal Plochý.Tradiční PragaCup pokračuje letním turnajem 23. 6. 2018. Pokud chcete nasát atmosféru a třeba i uvažujete o přihlášení svého týmu, koukněte na fotogalerii z futsalového turnaje.