Příměstské kempy pro malé bruslaře a cyklisty

Pokud máte doma akčního bruslaře, cyklistu nebo dobrodruha, čtěte dál. Máme pro vás tip na pětidenní inline kempy s angličtinou a cyklo kempy, které si zamilují všichni malí sportovci.

Bruslení za městem už posedmé

Příměstský inline kemp nabízí spoustu her, zábavu na bruslích, výlet, závod a mnoho dalšího. Je pro úplné začátečníky i pokročilé bruslaře. A kromě sporťáků tam budou také lektoři angličtiny.

Vybrat si můžete termíny v Praze, Brně, Hradci Králové, Liberci, Pardubicích, Náchodě, Trutnově, Mariánských Lázních, Mladé Boleslavi, Karlových Varech či Bratislavě.

Více informací o inline kempu »

Bezpečně a zábavně s profíky na kolech

Pokud vaše děti nechtějí být na nohou, ale v sedle, vyzkoušejte některý z cyklo kempů. Sportovní týden zaměřený na bezpečnost jízdy, jízdu terénem, zdolávání překážek, dopravní předpisy a údržbu kola je skvělou prázdninovou zábavou.

Cyklisté letos vyrazí do Prahy, Brna, Hradce Králové, Karlových Varů, Mariánských Lázní, Pardubic, Mladé Boleslavi a Trutnova.

Více informací o cyklistickém táboře »

Kempy pořádá organizace Topsports a jsme hrdí na to, že jí v tom pomáháme. Jejich školu bruslení si můžete vyzkoušet i na našem Megatestu inlinů a koloběžek 22. dubna v Brně.

27. 3. 2017, autor:

Váš komentář

*

Šatna blog ze zákulisí SportObchod.cz