Přispějte na knihu o českých koloběžkářích na Giro d’Italia

Dokončit Tour de France nebo Giro d’Italia je výsadou těch největších borců. A co teprve, když na věhlasné cyklistické závody vyrazíte na koloběžce

Jenže na některé situace je sportovní srdíčko krátké. Aby se o skvělém výkonu dozvěděla širší veřejnost, potřebujete peníze, díky kterým napíšete knihu nebo natočíte film.

A právě proto vás chceme upřímně poprosit o zapojení se do kampaně, která rozšíří povědomí o českých koloběžkářích. Pozornost si zaslouží, vždyť si podmanili cyklistický svět.

Tým KICK ITALY 2017

Tým KICK ITALY 2017 po poslední etapě závodu Giro d’Italia.

O čem je řeč?

Fandíme sportovcům, a proto jsme v létě podpořili koloběžkářskou výpravu na nejtěžší cyklistický závod Giro d’Italia.

Ujet na koloběžce 3 572 km ve 21 etapách se zdá být nadlidským úkolem, ale my jsme týmu KICK ITALY 2017 věřili. A koloběžkáři nás nezklamali, celý cyklistický peloton se před jejich výkonem musel poklonit.

Tým KICK ITALY 2017

Tým KICK ITALY 2017 při výšlapu během 16. etapy závodu Giro d’Italia.

Koloběžkáři se s vámi chtějí o fantastický sportovní výkon z úbočí alpských vrchů podělit, ale potřebují vaši pomoc. Tým KICK ITALY 2017 se snaží formou crowdfundingové kampaně na Startovači vybrat dostatek prostředků pro financování knihy Giro 100 na koloběžce o útrapách a slastech koloběhu okolo Itálie.

Co je to crowdfunding?

Crowdfundingové kampaně umožňují lidem plnit si sny, i když zrovna nemají dostatek financí pro jejich uskutečnění. Stačí veřejnosti nabídnout svůj nápad a poprosit o finanční pomoc formou nákupu odměn a zážitků.

Pokud lidi dokážete zaujmout a nabídnout jim originální odměnu za příspěvek, máte vyhráno – lidé pomohou financovat váš sen.

V případě koloběžkářů dostanete odměnu za příspěvek od 150 korun. Nejdražší odměna stojí 25 000 Kč. Vyberte si z těch nejzajímavějších odměn:

  • 150 Kč – Vánoční přání
  • 500 Kč – Kniha s osobním věnováním
  • 750 Kč – Kniha s poděkováním
  • 2 500 Kč – Noční sjezd Prahou

Proč bych měl koloběžkářům přispět na knihu o sportu?

Máte v rukou osud knihy, která může inspirovat další mladé i starší lidi k osedlání koloběžky. Koloběh je totiž vhodný sport pro všechny, bez rozdílu věku. Ani hned nemusíte objet největší cyklistické závody světa, abyste si prožili nevšední dobrodružství a udělali něco pro své zdraví.

Koloběžkáři chtějí knihu vydat ještě před Vánocemi, proto pokud máte ve svém okolí zapálené koloběžkáře, máme pro vás tip na originální vánoční dárek. Mezi odměnami najdete nejen samotnou knihu, ale také osobní výšlap s týmem koloběžkářů.

Obálka knihy Giro 100 na koloběžce

Obálka chystané knihy Giro 100 na koloběžce.

Jak můžu přispět k vydání knihy?

Je to jednoduché. Vstupte na stránku kampaně KICK ITALY 2017 na Startovači a vyberte si z nabízených odměn podle toho, která se vám líbí nebo kolika penězi chcete koloběžkáře podpořit.

Pak už jen darujte peníze, získejte odměnu a pomozte rozšířit sportovní knihy o koloběžkovou literaturu.

Fandíme koloběžkám…

Seriál Bára na kolobce
Koloběžková škola – jak správně jezdit na koloběžce
Koloběžková poradna

23. 10. 2017, autor:

Váš komentář

*

Šatna blog ze zákulisí SportObchod.cz