Rakety do každé rodiny – New Gen pro muže i ženy

Nová generace badmintonových raket nastupuje na plac. Pobíháme po kurtech a nasloucháme vašim požadavkům. Proto jsme ve spolupráci s vývojáři připravili limitovanou edici dlouhodobě nejprodávanějších raket Victor New Gen, kterou zakoupíte jen u nás.

Badmintonové rakety Victor New Gen

Badmintonové rakety Victor New Gen

Nemusíte být zrovna Petr Koukal, abyste si mohli zajít pinknout s parťákem. Badmintonové rakety Victor New Gen osloví začínající a mírně pokročilé hráče, muže i ženy. Vychutnáte si technický lob do zadní části hřiště, nebo to řežete hlava nehlava na síti? Na tom nezáleží, pro všechny najdeme tu pravou.

Ženská záležitost

Ať už s badmintonem začínáte nebo nějaký ten pátek hrajete, do bílo-růžové rakety Victor New Gen 7500 se zakoukáte dřív, než poprvé plácnete do míčku. Badmintonová raketa pro ženy nejen dobře vypadá, ale především svými vlastnostmi usnadňuje hru i úplným novickám.

Vezměte do ruky 86g raketu a poznejte na vlastní kůži, jak snadno se tohle pírko ovládá. Pružný rám slibuje dlouhé výměny, takže se nebojte zběsilé přestřelky na síti. Míčky létají nižší rychlostí a klírem snadno přestřelíte celý kurt.

Badmintonová raketa Victor New Gen 7500

Victor New Gen 7500

Raketa díky vyvážení 314 mm na střed podporuje univerzální styl hry amatérských hráček. Nicméně vyvážení už směřuje téměř do hlavy a přidává úderům na síle. Díky tomu nevynaložíte takové úsilí při přenosu energie do míčku.

Poznejte sami sebe

Začínající muži, ale i mírně pokročilí junioři a ženy, čekali na raketu Victor New Gen 8000. Raketa je lehká – 89 gramů v ruce prostě neucítíte, ať jste urostlý chasník mířící za svou první smečí, nebo drobná dívka střídající širokou paletu technických úderů.

Badmintonová raketa Victor New Gen 8000

Victor New Gen 8000

Osmitisícovka jde vstříc hráčům, kteří si ještě nejsou jistí svým stylem hry. Středně pružný shaft je univerzální volbou pro hráče, kteří si chtějí vyzkoušet hru jako takovou a stylově se teprve chystají vyhranit. Univerzálnost rakety jen podtrhuje vyvážení rakety 313 mm na střed.

Rozdrťte soupeře rychlostí a silou

Smeč do poloviny hřiště, pak smeč k lajně a celou výměnu zakončíte smečí do těla. Poznáváte se v tom? Raketa Victor New Gen 8500 je přesně pro takové bombarďáky, jako jste vy.

Pokud jste mírně až středně pokročilý hráč s ofenzivními choutkami, ale nepovažujete svůj styl za vytříbený, pak jste našli ideální partnerku pro zdokonalení všech aspektů hry. Středně tuhý shaft rakety se dobře ovládá, ale je útočnější než předchozí modely. Míček létá rychleji a hru na síti si vychutnáte plnými doušky.

Badmintonová raketa Victor New Gen 8500

Victor New Gen 8500

Vyvážení na 320 mm směřuje do hlavy, což znamená asistenci v podobě rychlého švihu při razantních smečích. Agresivní styl hry může přinést i nepřesnosti ve hře. Raketa je proto lehká a jejích 88 g se nejen dobře ovládá, ale především umožní lépe kontrolovat směr útoku.

Zasmečujte do síně slávy

Badecová raketa Victor New Gen 9000 je perfektní nástroj pro mírně a středně pokročilé hráče, kteří od rakety vyžadují vynikající manévrovatelnost. Kontrola, síla, rychlost – to vše se snoubí v pouhých 84 gramech a z rakety to dělá perfektní společnici do čtyřhry.

Tuhý shaft se stará o přímou trajektorii míčku a větší rychlost úderů. Devízou rakety jsou smrtící smeče. Aby raketa nebyla jen pro bezduché mlácení do míčku, disponuje vyvážením na 302 mm do ruky a zvyšuje cit v ruce a kontrolu nad údery.

Badmintonová raketa Victor New Gen 9000

Victor New Gen 9000

Špičkové vlastnosti královny modelové řady New Gen dostává na absolutní vrchol kvalitní výplet Ashaway Zymax Fire 66 White. Výplet vám poslouží mimořádnou silou a dostatkem kontroly.

Přesvědčte se na vlastní oči a ušetřete

Jestli na vás rakety udělaly dojem, můžete využít výhodných setů dvou raket. A pokud řešíte, kam raketu a věci na badec strčíte, koukněte se po sadě rakety s taškou pro muže i pro ženy.

Stále si nejste těmito kráskami jistí? Není nic rozumnějšího, než vyrazit na naši prodejnu v Praze a v Brně. Rakety vám půjčíme na zkoušku a přesvědčíte se o jejich kvalitách sami.

S badmintonem vám rádi poradíme…

Jak začít s badmintonem
Proč jsem si vybral Yonex Nanoray Glanz

18. 9. 2017, autor:

Váš komentář

*

Šatna blog ze zákulisí Sportega.cz