Rekordní rozpočet na podporu raketové sezóny

Kromě hokejové sezóny se rozbíhají soutěže v badmintonu a squashi. Z marketingového rozpočtu tak letos ukrojíme ještě větší díl raketovým sportům a budeme podporovat více soutěží a turnajů.

Nové partnerství s VAŠÍ LIGOU

Stali jsme se partnerem VAŠÍ LIGY v Brně. Hráči a hráčky na prvních třech místech celého ročníku se tak můžou těšit na ceny od nás. Sezóna největší amatérské ligy v ČR začíná 8. října. Bojovat se v Brně bude v badmintonu, squashi a tenise. Chcete se do VAŠÍ LIGY zapojit? Registrace do nového ročníku právě probíhají.

Rostoucí MULTILIGA finišuje

Druhý rok budeme spolupracovat s brněnskou MULTILIGOU, která se hraje podle kalendářního roku. Blíží se tedy poslední čtvrtka soutěže a boje o přední příčky žebříčků gradují. Od loňska se liga rozšířila o tenis a chystá se další sportovní odvětví. Do konce roku jsou naplánované minimálně turnaje v tenise a badmintonu. Do ligy se můžete přidat kdykoliv ZDARMA. Ideální šance, jak si každý měsíc zahrát s někým novým.

Podpora opavského badmintonu

Nově jsme se stali hlavním partnerem opavského badmintonu. Letos v Opavě podpoříme více než tucet badmintonových turnajů. Sezónu na severu odstartovali již v v srpnu nočním turnajem čtyřher. Kalendář turnajů a další info na webu opavského badmintonu.

Před startem má také Lobkowicz liga

Pod taktovkou Petra Koukala staršího se v září rozjede také Lobkowicz liga, které jsme druhou sezónu partnerem. Loni se do ligy zapojila více než stovka amatérských hráčů.

I tento rok se vítězové regionálních a celorepublikových žebříčků můžou těšit na ceny od SportObchodu.

Memoriál Holobradého již tento víkend

O tomto víkendu 21. – 23. září 2012 se uskuteční Yonex SportObchod.cz Memoriál Ing. Holobradého, kterého jsme stejně jako loni partnerem. Turnaj Grand Prix A dospělých bude hostit Praha a je na co se těšit. Česká špička bude ladit formu na Mistrovství ČR.

Podporujeme i menší turnaje, kluby a haly

Již několik let podporujeme také turnaje v Rychnově nad Kněžnou, v Malých Svatoňovicích, badmintonový web z Trutnovska dire.cz, badmintonový klub Zakamenské levy a další.

šéf marketingu | web

Mám rád hory a přírodu. Dřív jsem po horách chodil, teď v nich běhám.

Vedu marketingový tým a SportObchodem žiju od roku 2009..

18. 9. 2012, autor:

Šatna blog ze zákulisí SportObchod.cz