Výrazné rozšíření kapacity skladových prostor

Od počátku naší činnosti a zejména pak v posledních dvou letech velmi rychle narůstá počet zákazníků a tím se výrazně zvyšuje i objem zboží, které protéká naším logistickým centrem.  Víme, že toto pomyslné ukrajování stále většího kusu z koláče závisí nejen na cenách a šíři sortimentu, kvalitě webu, ale také na kvalitě a rychlosti expedice. Rychlá expedice zboží k našim zákazníkům se dá zajistit jedině v případě vlastních skladových prostor s dostatečnou kapacitou pokrývající poptávku.

Realizace celého investičního záměru na rozšíření stávajících skladových prostor v sídle firmy trvala od začátku roku 2008 a samotná přístavba na ploše 290m2 zabrala 6 měsíců. V současné době tedy disponujeme skladovou plochou o celkové ploše téměř 700 m2!

Větší sklad = lepší dostupnost zboží a rychlejší expedice

Investice do nových skladových prostor a jejich uvedení do chodu nám umožňuje zabezpečit z celkové naší nabídky přibližně 85 % okamžitě dostupného zboží. Díky vhodnému načasování jsme i z pohledu logistiky dobře připraveni na nadcházející in-line sezónu.

Vnitřní systém uspořádání regálů na minimálním prostoru zvyšuje skladové kapacity, přehlednost zboží  a nabízí vyšší efektivitu práce, protože obsluha má rychlý, přímý vstup ke všem skladovaným položkám. Rychlosti expedice napomáhá i vyspělá informační technika, díky níž naše obchodní oddělení a nově otevřená prodejna na Křenové 26 v Brně komunikovat a vyřizovat vaše objednávky pomocí počítačového systému v tom nejkratším možném termínu. Ve většině případů doručíme vaše zboží do 3 pracovních dní.

Prohlédněte si fotky z příprav nového skladu:

 

16. 3. 2009, autor:

Komentáře

  • Mgr. Hana Elhotová, přidáno 17.03.2009

    Fotky vypají pěkně. Ať se daří ! Zatím jsme byli vždy velmi spokojení.

  • Martin Málek, přidáno 22.05.2009

    Dobrý den! To jste mě teda pěkně naštvali,já chci taky dvě brzdy na Nordic Trainer,protože mých 90kg se špatně s jednou brzdou zastavuje.HAHAHA.Jinak vám ale přeju AŤ VÁM TO JDE (líp,než mě )!Martin

Komentáře jsou uzavřené.

Šatna blog ze zákulisí SportObchod.cz