Nový trend v hokeji – Salming M11 KZN

Jednou za čas přijde produkt, který změní odvětví a určí nový trend. Salming a SportObchod.cz jsou velmi hrdí na to, že právě oni můžou zahájit novou éru hokejek Salming M11 KZN™.

SportObchod.cz pro Vás exkluzivně ve spolupráci se Salming ČR nabízí hokejku Salming M11 KZN za bezkonkurenční cenu 3.499 Kč (143 €). Cena platí do konce září.

Speciálně navržený prohnutý tvar dává holi nepřekonatelnou pružnost, která vede k opravdu silné střele, rychlejší reakci puku, vyšší přesnosti a tvrdším úderům. Tato lehká hokejka vyrobena z uhlíkového kompozitu se může pochlubit působivým designem a přesvědčivým výkonem, který nikdo nikdy neměl.

Hokejka Salming M11 KZN™

Hokejka Salming M11 KZN

Hokejka Salming M11 KZN je revoluční hokejka s unikátní technologíí Salming KickZone, která je osvědčená z florbalových hokejek. Novou technologii KickZone (KZN) nemá žádná jiná hokejka na světě určená pro lední hokej! Speciální zúžené obloukové prohnutí shaftu výrazně zvyšuje razanci střely a zároveň maximálně snižuje nejnižší bod ohybu.

Světová novinka se již začíná objevovat v zámořské NHL a jiných prestižních ligách. S hokejkou hrají například Jaroslav Kasík (HK Poprad), Josh Gratton (Atlanta Trashers), Jonas Höglund – (Toronto Maple Leafs), Mikael Samuelsson (Vancouver Canucks), Lars Jonsson a Daniel Widing (oba švédský národní tým).

Salming KickZone – Zapomeňte na klasický tvar hokejek

Salming KickZoneSalming Kickzone je zcela nová technologie hokejek používaná u nejvyšších profi modelů Salming. Technologie Salming Kickzone využívá speciálního zúženého obloukového prohnutí shaftu ke zvýraznění razance střely. Speciálně prohnutá část shaftu hůl změkčuje a působí jako luk. Díky tomuto ohybu je hůl pružnější a přitom velmi pevná. Díky většímu prohnutí konce hokejky dochází při dokončení střely také k jeho většímu vypružení, které dodá střele větší rychlost a razanci.

Chcete se jako první na ledě ukázat s touto hokejovou novinkou, oslnit atraktivním designem a jedinečnou konstrukcí? Hokejka Salming M11 KZN k dostání exkluzivně jen u SportObchod.cz za akční cenu 3.499 Kč (143 €).

Kdo má tuto hokejovou novinku na svědomí? Seznamte se se značkou Salming a jejím zakladatelem.

Značka se jménem legendy – Salming

Salming

Salming je značka sportovního vybavení ze Švédska, která vstoupila na trh v roce 1991 a nese jméno švédské hokejové legendy Börje Salminga. V současnosti značka Salming nabízí sportovní vybavení především pro hokej, florbal a házenou. Salming je jednou z nejprodávanějších florbalových značek na světě a oficiálním dodavatelem sportovního vybavení do NHL.

Na českém trhu se značka Salming začala prodávat v roce 2001 a od roku 2008 je oficiálním partnerem české florbalové reprezentace.

Börje Salming #21

Börje Salming

Börje Salming, narozený 1951, je bývalý švédský profesionální hokejista, který na postu obránce odehrál v NHL 17 sezón (16 v dresu Toronta Maple Leafs).

Byl jedním z prvních evropských hokejistů, kteří pronikli do zámořské nejvyšší soutěže a prvním Evropanem, který překonal hranici 1000 odehraných zápasů v NHL.

Salming odehrál v základní části NHL 1148 zápasů, ve kterých nastřílel 150 gólů a na dalších 637 přihrál. V letech 1972 a 1973 se ve švédském národním dresu zúčastnil hokejových mistrovství světa, ze kterých si přivezl bronzovou a stříbrnou medaili.

V roce 1996 byl Börje Salming uveden do hokejové síně slávy a v roce 2008 zvolen do All-Star Teamu století na mezinárodních turnajích federace IIHF.

Buďte první a začněte hokejovou sezónu s novou hokejkou Salming M11 KZN™ od SportObchod.cz

markeťák a datař | web

Mám rád hory a přírodu. Dřív jsem po horách chodil, teď v nich běhám.

Jsem markeťák a SportObchodem žiju od roku 2009..

25. 8. 2010, autor:

Komentáře

  • Vratislav Tomeček, přidáno 14.09.2010

    S hokejkou jsem měl možnost hrát v Praze prostřednictvím akce s HC OLymp Praha, je to opravdu revoluční technologie, která bourá všechny dosavadní mylníky ve směru ke konstrukci kompozitových holí – precizní ovladatenost a střelba bez nutnosti extremní energie

  • Petr, přidáno 08.01.2012

    Vcera jsem z hokejkou hral poprve a dobry pocit pri strelach zapestim ma rychlost jsem spokojen Petr

Komentáře jsou uzavřené.

Šatna blog ze zákulisí Sportega.cz