Prvenství v soutěži ShopRoku 2009

Zabodovali jsme ve druhém ročníku unikátní ankety ShopRoku, která dává možnost široké veřejnosti zvolit si nejoblíbenější a nejkvalitnější obchod v kategoriích Cena kvality a Cena popularity a umístili se na prvním místě v kategorii „Cena kvality – Sport“. Soutěž  o nejlepší internetový obchod je veřejným hlasováním a v letošním roce ji vyhlašovala společnost Miton Media a.s., provozovatel nákupního rádce Heureka.cz.

Cena kvality pro SportObchod

Umístění si ceníme velmi vysoko, protože o vítězích v Ceně kvality rozhodovali pouze reální zákazníci, kteří v daných obchodech nakupovali během roku 2009 a je to jen podtržení našich dlouhodobě vynikajících výsledků, rostoucího počtu zákazníků i obchodních partnerů a pozitivních ohlasů, které se k nám v průběhu celého roku dostávají.

SportObchod.cz je rovněž držitelem označení zlatého loga Ověřeno zákazníky, které uděluje nákupní rádce Heuréka.cz na základě dlouhodobě stabilní spokojenosti velkého počtu ověřených zákazníků. Heureka.cz nejen, že pak u takto označených obchodů nákupy doporučuje, ale především se za ně zavazuje a nabízí garanci vrácení peněz, pokud obchod nesplní své zákonné povinnosti. Jde o cílenou snahu vyzdvihnout jen 100% spolehlivé obchody, ve kterých se nemusíte bát nakupovat.

Vřelé díky všem našim zákazníkům!
Váš tým SportObchod.cz

15. 12. 2009, autor:

Komentáře

  • Jarda, přidáno 21.12.2009

    Jsme spokojeni s vaší komunikací a vašimi službami.Vřele doporučíme všem známým.
    Myslíme si ,že označení“ZLATÝM LOGEM“ vám právem náleží.
    Děkujem

  • Jarda, přidáno 21.12.2009

    Mé hodnocení se týká \"sportobchodu\" Brno-internetový obchod.

Komentáře jsou uzavřené.

Šatna blog ze zákulisí SportObchod.cz