ShopRoku 2010 – Obhájili jsme vítězství

V soutěži o nejlepší internetový obchod ShopRoku 2010 jsme obhájili loňské prvenství v kategorii „Cena kvality – Sport„. Děkujeme našim zákazníkům za podporu. Obhájit titul bývá kolikrát mnohem těžší než zvítězit poprvé, a tak jsme velmi rádi, že se nám povedlo minimálně udržet nasazenou laťku v podobě kvality poskytovaných služeb.

O soutěži

Letos proběhl třetí ročník soutěže ShopRoku pořádané společností Milton Media, a. s., která je provozovatelem nákupního rádce Heuréka.cz. Udělovala se cena kvality ve 14 kategoriích a cena popularity.

Cena kvality byla vyhlášena na základě hodnocení zákazníků, kteří v soutěžních e-shopech nakoupili. Hlasování v kategorii Cena kvality probíhalo od 1. října 2009 do 31. října 2010 a zůčastnilo se ho 500 000 nakupujících.

V Ceně popularity mohli naopak hlasovat všichni internetoví uživatelé, kteří vybírali nejpopulárnější internetový obchod od 4. do 31. října 2010 .

Výsledky ShopRoku 2010

Ze 14 volených kategorií se povedlo loňské prvenství obhájit pěti e-shopům, mezi kterými nechybí ani SportObchod.cz. Obhájením vítězství jsme potvrdili dlouhodobou snahu o spokojenost zákazníků a kvalitu nabízených služeb.

Výsledky hlasování v kategorii Cena kvality -Sport:

  1. SportObchod.cz
  2. Snowboard Zezula
  3. Sportisimo

Kompletní výsledky soutěže ShopRoku.cz >>

Poděkování zákazníkům – Láhev SportObchod za 1 Kč

Děkujeme naším zákazníkům za věrnost a ocenění našeho úsilí. Slibujeme, že nepřestaneme pracovat na zkvalitňování služeb a věříme, že se nám podaří získat prestižní ocenění i v následujícím ročníku.

Jako poděkování přidáme ke každé objednávce odeslané v pátek 12. listopadu 2010 Univerzální sportovní láhev SportObchod za jednu korunu.

markeťák a datař | web

Mám rád hory a přírodu. Dřív jsem po horách chodil, teď v nich běhám.

Jsem markeťák a SportObchodem žiju od roku 2009..

11. 11. 2010, autor:

Šatna blog ze zákulisí Sportega.cz