Sněhové řetězy Thule Easy-Fit – nejrychlejší na světě

Ve chvíli, kdy si každý myslel, že nasazení řetězů už nemůže být jednodušší, přišla na trh nová řada sněhových řetězů Thule Easy-Fit. Geniálně jednoduchý systém montáže dělá z Easy-Fitu nejrychlejší řetězy na světě.

Thule Easy-Fit

Nové sněhové řetězy Easy-Fit se pyšní dvěma zvláštnostmi. Jednak se jedná o nejrychleji nasaditelný řetěz na světě a navíc je to první výrobek zapsaný v Guinnesově Knize Rekordů. Ve třech jednoduchých krocích a za 12 sekund můžete směle vyrazit na hory. Zvládne to opravdu každý.

světový rekordocenění CAT awards 2012

Sněhové řetězy Thule Easy-fit v sobě snoubí všechny výhody ostatních produktů z této kategorie. Největší inovací, která výrazně usnadňuje nasazení řetězů, je hliníkový rám obsahující samonapínací systém, který lze jednoduše ovládat nohou.

Díky tomu není potřeba složitě zacházet za kolo a hledat co kde spojit a utáhnout. Pohodlně z vnější strany lze vše zvládnout sešlápnutím nožního pedálu. Díky tomu není nasazení řetězu fyzicky náročné. Samotný řetěz je složený z 9 mm silných článků s asymetrickým diamantovým vzorem. Samozřejmostí je ochrana litých ráfků pomocí nylonových chráničů.

postup nasazení řetězu Thule Easy-Fit

postup nasazení řetězu Thule Easy-Fit

Řetězy byly testovány a úspěšně prošly náročnými zkouškami, za které získaly evropské a americké homologace: Ö-Norm 5117, CUNA, UNI 11313 a TÜV. Stejně jako na ostatní příslušenství Thule, je i na řetězy poskytována záruka 5 let.

V nabídce máme sněhové řetězy Thule Easy-fit pro všechny běžné rozměry pneumatik.

zp8497586rq

21. 2. 2013, autor:

Šatna blog ze zákulisí SportObchod.cz