SOUTĚŽ: Craft Team Running – doběhněte si pro unikátní zážitek

Štafeta Craft Team Running ve vás probudí závodníka i týmového hráče. Posbírejte partičku čtyř bláznů a soutěžte o startovné na unikátní štafetový běh. A třeba potkáte i Davida Svobodu. Začínáme už 11. 7. v Praze na Portheimce.

Craft Team Running

Chci soutěžit o startovné na Craft Team Running »

Závody Craft Team Running jsou štafetové běhy pro čtyřčlenné týmy na vzdálenost 21,095 km (půlmaraton), která je rozdělena na 16 úseků (okruhů) po 1 318,5 metrech. Každý člen týmu musí odběhnout nejméně 2 úseky.

Vemte partu kamarádů, kolegy z práce nebo otestujte výdrž rodinných příslušníků a změřte síly s olympijským vítězem v moderním pětiboji Davidem Svobodou.

Nepodceňte taktiku. Každý tým má k dispozici depo s občerstvením, kde může upravovat strategii podle aktuální situace. Pořadí štafety totiž nikam předem nepíšete.

Rodino, DO-TO-HO!

Postavte se na start se svou ratolestí a ukažte, co ve vás je. Organizátoři pro vás nachystali speciální Family Run na jeden kilometr. 300 metrů běží vaše dítě a 700 metrů vy nebo sourozenec. Není nad takové to lehké rodinné soupeření.

Chci soutěžit o startovné na Craft Team Running »

Termínovka Craft Team Running

Štafetová běžecká série začíná v Praze na Portheimce a končí na Pankráci. Mezitím zavítáme do oblíbené výletní destinace Lipna nad Vltavou. Máte vybráno?

Dlouho se nerozmýšlejte, na trénink a plánování taktiky zbývá jen pár týdnů!

Denisa Craft

Pravidla soutěže

  • Výherci souhlasí se zveřejněním svého jména na webu a sociálních sítích.
  • SportObchod.cz si vyhrazuje právo na změny či zrušení soutěže.
  • Odpovědi v soutěži mohou být využity k marketingovým účelům SportObchod.cz
  • Výherce kontaktujeme na zadaný e-mail.
  • Na výhru není právní nárok.
  • Účastí v soutěži souhlasíte s přihlášením odběru newsletteru SportObchod.cz.

Přejeme hodně štěstí na startu!

Doběhněte si pro další čtení…

marketingový specialista

K běhu mě asi před 8 lety dovedl Vítek Kněžínek a už mi to zůstalo. Trénuju ale až poslední dva roky. Baví mě těžký terén i rychlá silnice. Nejvíc si odpočinu na longu v přírodě. Ráda piluju techniku na dráze a v kopcích oceňuju silový trénink. Závody mě stresují, ale když se podaří stát na bedně, je to pocit k nezaplacení.

19. 6. 2020, autor:

Váš komentář

*

Šatna blog ze zákulisí Sportega.cz