Jak si Pepa a Terka pochutnali na výhře

Zahráli si v naší soutěži a vyhráli – trénink s Petrem Pálou. Mrkněte, jestli jim výhra na kurtech nezhořkla ve svalech.

trenink-s-petrem-palou-sportobchod.cz

Z backhandu: Pavel Vízner, Pepa z Nelahozevse, Terka z Litoměřic a Petr Pála

Štastný November

Povedlo se nám s naším parťákem Amer Sports domluvit Petra Pálu na dva tréninky pro naše zákazníky. Takže jsme v listopadu vyhlásili soutěž. Výhru si zákazníci museli trošku zasloužit a trošku jim muselo přát štěstí.

Terka dostala hned dva dárky od maminky pod stromeček – raketu a trénink s Pálou. Pepa si sice nadělil sám, ale o to byla radost větší.

Ještě šťastnější máj

Aby toho štěstí nebylo málo, přidal se na trénink i Petrův tréninkový a deblový kolega Pavel Vízner. Pátého května všichni 4 vytasili na pražských kurtech své rakety.

Co se dělo

Nejdřív malá rozpinkávací rozcvička a pak se vrhli na pilování techniky forehandu, backhandu, voleje a nakonec i na servis. Prostě normální trénink. Jenže tenhle byl pod vedením bývalých profesionálních tenistů a trenérů světových jedniček.

obrázek 2

Terka trénuje od 5 let. Petr jí pomohl odstranit pár chybiček, zdokonalit podání i backhand.

Trénink s Petr Pálou

Pepa se trošku bránil – říkal něco o starých psem a nových kouscích, ale nakonec si dal říct 😉

Tajná rada od Petra

Nesnažte se zahrát každý úder jako super úder. Občas je dobré zahrát i na „údržbu“ pokud nemám míček dobře přihraný.

Celkové dojmy

Co na trénink říká Petr:

Celkově bych ten trénink zhodnotil jako super výhru a doufám, že podobných výher jako já bude více a bude se v těchto soutěžích pokračovat. Protože nejen, že se setkáte s lidmi, které znáte jen z televize, ale ještě si s nimi můžete zahrát a popovídat…Je vidět, že jsou oba pánové profíci a odborníci a především pan Vízner je k tomu i docela šoumen :),

a jak ho hodnotí Terčina maminka Vlaďka:

Petr a Pavel udělali skvělou atmosféru, přátelskou a pohodovou. Terka si to moc užila. Ještě jednou děkujeme za výhru, byl to pro nás krásně strávený den v milé společnosti a přeji dalším výhercům hodně štěstí.

Na závěr

Nakonec si ještě pokecali o taktice, zahráli čtyřhru, dostali dárečky od Amer Sports a tričko s podpisy všech holek z Fed Cupu.

obrázek 4

Tohle si Terka za obrázek  rozhodně dá 😉

Napište nám o co dalšího byste nejraději zasoutěžili. Zkusíme to nějak vymyslet 😉

 

16. 5. 2016, autor:

Komentáře

  • Franta, přidáno 26.05.2016

    Tohle byjste mohli zopakovat a podmínku pro účast v soutěži dát nákup u Vás nad nějakou hodnotu třeba 5000 Kč, zrovna jsem si u Vás koupil raketu Babolat a vyhrát trénink s profíkem by bylo fajn 🙂

    Odpovědět

Váš komentář

*

Šatna blog ze zákulisí Sportega.cz