Spolupracujeme s Českou asociací squashe

Česká asociace squashe (ČASQ) byla založena v roce 1992. Její členská základna čítá dnes cca 50 tisíc rekreačních i závodních hráčů. Sdružuje 45 oficiálně registrovaných klubů a 2 000 registrovaných závodních hráčů. Umístění českých reprezentantů na Evropských šampionátech a Evropské Grand Prix v mládežnických kategoriích posouvají Českou republiku do čela v Evropském měřítku. Squash u nás konečně vystoupil ze stínu tenisu a stává se stále populárnější. Bylo vybudováno více než 150 sportovních center a počet kurtů překročil číslo 500.

Naše spolupráce s ČASQ je novinkou roku 2008. Stali jsme se oficiálními partnery všech mistrovských turnajů, kterých jsou v ČR pořádány desítky ročně a to, jak v juniorských, tak mužských i ženských kategoriích. Logo SportObchod.cz se objevuje na všech turnajových pavoucích v tištěné formě a s raketami z naší nabídky se hraje na kurtech.

Prodej squashového vybavení, zejména raket je naší doménou. Jako specialisté se podílíme i na vývoji nových modelů a jejich následnému testování. Stovky vzorků raket, předtím než jdou do prodeje, projdou rukama nejen nám, ale i mnoha závodním hráčům squashe všech výkonnostních kategorií, se kterými máme dlouhodobé zkušenosti. Ti rakety testují na trénincích, a když jim vyhovují, tak s nimi podstupují i zátěž na turnajích. Jejich a naše připomínky se pak konzultují s výrobci a vybrané modely raket se podle toho upravují. V našem e-shopu prodáváme ročně přes 10.000 kusů raket začátečníkům i špičkovým hráčům.

S ČSAQ bychom rádi na propagaci squashe spolupracovali i v nastávajícím roce 2009.  Chceme se aktivně podílet na jeho dalším šíření a zpřístupňování široké veřejnosti.

15. 1. 2009, autor:

Šatna blog ze zákulisí SportObchod.cz