Nekecáme, hýbeme se

Tým SportObchod.cz nesedí doma na zadku. Chodíme po svých, plácáme raketami, šlapeme na kolech, běháme po stezkách, řádíme na inlajnech a držíme stopu. Nepracujeme pro sport a nesportujeme pro práci – prostě sportem žijeme. Inspirujte se.

Stoupáme na vrchol

Naposledy jsme společně zdolali zimní Pálavu – děti, manželky, manželé i psi. Vyrazte si taky – podrobný itinerář se vším, co budete na cestu z Brna potřebovat najdete tady.

Sportobchod.cz-palava-2016

Šlapeme na kolech

Loni jsme se zapojili do projektu Do práce na kole. A jdeme do toho znovu. Nechcete náš tým vyzvat? Pojďte se s námi o něco vsadit. Napište nám do komentářů a my vás porazíme.

Letos se navíc chystáme zazářit i v závodech série Kolo pro život. Přidejte se taky.

IMG_3142

Porazte nás.

Řádíme na inlajnech

Jezdili jsme na inlajnech po Masarykově okruhu. Tento rok zkusíme běh, ale na inlajny nezanevřeme – ty jsou naše srdcovka, proto taky pořádáme největší testování inlajnů u nás. Nezapomeňte, už 16. dubna na brněnském výstavišti.

SportObchod-inline)

Neplácáme do větru

Po práci trénujeme na firemní badmintonový turnaj. Proto máme všechny rakety tak dobře otestované. Kdybyste si chtěli taky zadarmo vyzkoušet, stavte se na naše testování raket »

Sportobchod.cz-badminton-turnaj-2015

Mixy, debly i singly SportObchod.cz

Držíme stopu

Zdeněk z prodejny nám pořád utíká na běžky. Tentokrát si vyrazil na Šumavský Skimaraton seriálu Stopa pro život. Na 37km trati skončil pátý ve své věkové kategorie. Sice jenom z pěti závodníků, co závod dokončili, ale stejně je to frajer 😉

SportObchod

„Ten borec s číslem 2059 si snad myslí, že mu ty doplňky stravy pomůžou.“ Pomohly – přežil.

To není všechno

Sportujeme pořád a všude. Je toho ještě hodně, co o našem soukromém sportovním životě nevíte. Budeme se svěřovat dál, tak nás nespouštějte z očí.

7. 3. 2016, autor:

Váš komentář

*

Šatna blog ze zákulisí Sportega.cz