Potili jsme krev na Sportkempu

Začátkem července se v Rumburku sešlo 150 sportovců ochotných ve 30stupňových vedrech vypotit na kurtech duši. A my, Pavla s Adamem, jsme byli mezi nimi. Pojďte s námi po stopách Sportkempu Vaší ligy.

sportkemp2015vsichni

Tak co, najdete nás?

Předkempová příprava

Na Sportkemp VAŠÍ LIGY rychle ubývala místa, na váhání tak nebyl čas. Z 6 sportů (squashbadminton, beachvolejbal, tenis, speedbadminton a mix) padla naše volba jednoznačně na badminton. Sbalili jsme se a vyrazili.

Směr Rumburk

Ve čtvrtek 2. července ve 13 hodin jsme vyjeli z brněnských kanceláří směrem k Šluknovskému výběžku. V 18 hodin a 42 minut nás s širokým úsměvem vítali organizátoři akce.

Nahlásili jsme první zdolanou výzvu – brněnskou prázdninovou dopravu. Google sliboval 3 hodiny a 40 minut cesty. My jsme to dali za 5 hodin a 42 minut, uff.

sarka

„SportObchod už je tady!“

Sportovali jsme celý den

Usměvaví vedoucí akce Šárka a Tomáš Reinbergrovi měli akci pod palcem už popáté. A bylo to znát. Všichni věděli co, kde a jak. Organizaci usnadňovala moderní timelinová nástěnka.

Dopoledne jsme nastoupili ke svým trenérům, odpoledne jsme si aktivity vybírali, po večeři si dávali přídavky a večer k baru. Nechybělo nic, ani krásné počasí.

skupinovabadec

Badmintonový dream team

Nealko pivo jen z rukou trenérů.

Nealko pivo jen z rukou trenérů

Za své týmy jsme se bili v gigatlonu

Týmy měly v průběhu kempu spoustu úkolů. Od tak banálních, jako zapamatovat si jména všech ostatních v týmu, po závěrečný týmový gigatlon. Důležité bylo hlavně vyhrát.

Soutěžilo se v bowlingu, střelbě na koš, nočním běhu, boxu a tanci. V závěrečném gigatlonu jsem prošli spoustou zábavných úkolů na souši i pod vodou.

gigatlon

Jezdilo se i na prknech

Naše nová láska – fotbalgolf

Odpoledne jsme si vyzkoušeli ostatní sporty – speed badminton, squash, tenis, beach. Ale i něco méně tradičního. Třeba tantrickou masáž, jógu smíchu, meditaci, ale i bridž, petanque nebo fotbalgolf.

Fotbalgolf nám přirostl k noze a místní osmnáctku jsme si dali hned 3×.

fotbalgolfpavla

A další birdie.

fotbalgolfadam

Každý kop se holt nepovede..

12. jamka místního FUN hřiště byla spíš zkouškou nervů a úspěch zaručovalo víc štěstí než kopací technika. Posuďte sami ve videu 😉

Slovo závěrem

Nemáme co dodat. Pojeďte příští rok taky.
Pavla a Adam.

Fotky a více o Sportkempu 2015 na webu VAŠÍ LIGY »

16. 7. 2015, autor:

Váš komentář

*

Šatna blog ze zákulisí Sportega.cz