SportObchod opět partnerem – Kolo pro život

Kolo pro život

SportObchod návazal na dlouholetou tradici a opět spolupracujeme s Kolem pro život, největším seriálem závodů horských kol nejen v České republice, ale také v Evropě a ve světě, který v tomto roce slaví už 11 let svého trvání.  Každý rok se závodů účastní téměř 20 000 aktivní cyklistů.

Letošní novinkou je prezentace špičkových ergometrů německé firmy Daum. Na každém závodě KPŽ budeme se svým stánkem, kde si můžete otestovat nejlepší ergometry pro cyklisty.

Ergometry Daum jsou díky svému preciznímu zpracování současnou technologickou špičkou. Jsou vybaveny přesnou měřicí jednotkou, která splňuje ty nejvyšší nároky na řízený, efektivní trénink, umožňuje vyhodnocovat jeho historii, měřit fyziologické funkce a dlouhodobě sledovat zdravotní stav. Zabudovaný osobní trenér vás tak spolehlivě dovede k vašemu cíli. S ergometry Daum můžete  virtuálně trénovat na reálných trasách, účastnit se online závodů se svými přáteli nebo jinými příznivci komunity Daum, která má stále početnější základnu.

Navštivte nás na našem stánku, otestujte ergobike a zúčastněte se naší soutěže, ve které můžete vyhrát ergometr Daum Ergo Bike Cardio  Pro. Poté, co si vyzkoušíte jízdu na jednom z ergobiků Daum, dostanete slosovatelný kupón. Po každém závodě KPŽ bude vylosován výherce slevové poukázky v hodnotě 1000,- Kč na nákup zboží na na našem e-shopu www.sportobchod.cz.  Nakoupit můžete nejen oblečení z nové kolekce KPŽ, kterou pro Vás v současné době připravujeme, ale i ostatní sportovní potřeby z našeho sortimentu. Hlavní cena ergometr Daum Ergo Bike Cardio Pro bude vylosována ze všech účastníků slosování (nejpozději 2 měsíce po skončení závodů KPŽ 2010).

Přijďte navštívit náš stánek na jednom ze závodů KPŽ. Nejbližší závod Orlík Tour Kooperativy se koná 12.6. na Orlíku. Následující Olomoucká padesátka České spořitelny bude odstartována 19.6.2010 (kdybyste se chtěli závodu přímo účastnit, stále máte možnost, uzávěrka přihlášek je 13.6.) v Dolanech u Olomouce.

Těšíme se na viděnou na stánku Sportobchod.cz

9. 6. 2010, autor:

Šatna blog ze zákulisí SportObchod.cz