SportObchod podpořil badminton v Rychnově

turnaj Rychnov

Dne 21.11.2009 se konal II. ročník badmintonového turnaje v Rychnově pod Kněžnou a SportObchod.cz byl opět u toho. Ve skupinách se hrálo systémem každý s každým na jeden set do 21 bodů. V mužském singlu postupovali do play-off čtyři hráči ze skupiny, v mužské čtyřhře postupovaly první dva páry. V ženských kategoriích a mixu se hrálo systémem každý s každým s následným vyhlášením výsledků.

Turnaje se zúčastnilo téměř 40 neregistrovaných hráčů a akce se náramně podařila.

fotogalerieProhlédněte si fotky z povedeného badmintonového turnaje.

Výsledky:

Ženská dvouhra:

1. Renata Koutská
2. Konvalinová Veronika
3. Fišarová Katka

Ženská čtyřhra:

1. Renata Koutská, Kalousová
2. Konvalinová, Popiolková
3. Dušáková, Vašátková

Mix:

1. Renata Koutská, Martin Krejzl
2. Popiolková, Konvalina
3. Dušáková, Dušek

Mužská dvouhra:

1. Martin Krejzl
2. Jaro Jakubčin
3. Josef Oždian ml., Pišl

Mužská čtyřhra:

1. Lukáš Jirásek, Martin Krejzl
2. Toník Šlechta, Jaro Jakubčin
3. Pišl, Konvalina

Po každé takové uskutečněné akci dostáváme od pořadatelů fotky a děkovné dopisy s údaji kolik lidí se díky sponzorům, tedy i díky nám, mohlo pobavit, sportovně vyžít nebo kolika lidem udělaly radost námi věnované ceny. Pro tyto vzácné okamžiky si přejeme, aby se našemu internetovému obchodu do budoucna ještě lépe dařilo a my mohli takových akcí v roce podporovat daleko víc.

Pořádáte také nějakou zajímavou sportovní akci? Rádi byste přivítali naši podporu? Napište nám! Stačí poslat podrobnější informace o konané sportovní či společenské akci s předpokládaným počtem účastníků na e-mail thumaj@sportobchod.cz , spolu s možností využití propagace a my se Vám určitě ozveme. Nemůžeme slíbit podporu všem, ale rádi bychom pomohli rozvíjet další sportovní, kulturní a společenské akce.

1. 12. 2009, autor:

Šatna blog ze zákulisí SportObchod.cz