SportObchod.cz partnerem finále MČR v badmintonu

O víkendu 9. a 10. dubna se v Praze konalo Yonex a SportObchod.cz finále play-off extraligy smíšených družstev 2011. Velké finále badmintonové extraligy mělo opravdu grandiózní zakončení, když se o nejlepším smíšeném družstvu poprvé v historii samostatné České republiky rozhodlo až v posledním zápase.

SportObchod.cz se stal generálním partnerem tohoto napínavého turnaje, který se opravdu povedl.

bratři Kopřivové

Bratři Kopřivové v plném nasazení prvního dne

Turnaje se zúčastnily čtyři týmy, které nikoho jiného posledních deset let nepustily na trůn českých mistrů – Sokol Veselý Brno-Jehnice, BK 1973 Deltacar Benátky nad Jizerou, Sokol Dobruška a Sokol Meteor Praha-Radotín.

Diváků bylo víc než dost, turnaj se všem velmi líbil a celkovým vítězem se nakonec stal tým Brno Jehnice. Gratulujeme a těšíme se na další skvělé badmintonové zážitky.

Ukázka výměn smíšené čtyřhry z prvního dne:

Podívejte se i na další videa z finále extraligy »

O tom, že víkend byl plný rychlého a zajímavého badmintonu vypovídají také vyrovnané výsledky turnaje.

Více fotek najdete ve fotogalerii SportObchod.cz

14. 4. 2011, autor:

Komentáře

  • Laco Pochylý, přidáno 22.04.2011

    Příště informujte pravdivě stejné prodloužení proběhlo i v lonském ročníku finále play-of.Byl jsem u obou finálových zápasů.Slušelo by ve Vaší fotogalerii aspon jedno foto vítěze.Laco Pochylý Brno

  • Tomáš Humaj, přidáno 26.04.2011

    Zdravíme fanouška Jehnic!
    Děkujeme za ohlas, máte pravdu, minulé finále rozhodoval počet vyhraných míčů. Co se týká fotek, bylo jich tolik, že bylo opravdu těžké vybrat jen pár fotek do galerie. Pokud se chcete podílet na článcích o badmintonu budete vítán.
    Hezký den 🙂

Komentáře jsou uzavřené.

Šatna blog ze zákulisí SportObchod.cz