Squashová poradna dostala nový kabátek

Vybrat správné squashové vybavení je občas velký oříšek. Jen squashové rakety se liší v tolika technických parametrech, že by to vydalo na samostatný článek. O různých typech míčků ani nemluvě.

Abychom vám nákup nového vybavení usnadnili, vytvořili jsme praktického rádce, který vás celým procesem provede.

Od rakety po squashovou obuv

Nová squashová poradna obsahuje souhrn těch nejdůležitějších informací, které jsme pro větší přehlednost rozdělili do několika kategorií.

Hned na začátku vám poradíme, jak vybrat squashovou raketu, která bude nejlépe odpovídat vašemu hernímu stylu, zkušenostem a osobním požadavkům.

Věděli jste například, že špatně zvolený výplet squashové rakety výrazně ovlivní váš hráčský výkon? Díky naší poradně se vám nic takového nestane.

Rozhodně byste ale neměli podcenit ani výběr takových věcí, jako jsou squashové míčky, jejichž měkkost ovlivňuje celkový dojem ze hry. Stejnou pozornost si zaslouží také speciální boty na squash, které zvýší váš komfort a přispějí k lepším výkonům.

Nekupujte zajíce v pytli

Přestože jsme se při vytváření squashového sekce snažili o co největší srozumitelnost, některé věci se zkrátka textem popsat nedají.

Pokud si ani po přečtení našich rad nebudete s výběrem rakety, obuvi či příslušenství 100% jisti,  zavolejte našemu raketovému expertovi na telefonní čísla 776 846 368 nebo 530 503 106.

Nebo se stavte v některé z našich prodejen v Brně a Praze a otestujte si naše zboží na vlastní kůži.

12. 11. 2013, autor:

Šatna blog ze zákulisí SportObchod.cz