Pozvánka na závody seriálu Stopa pro život

SportObchod.cz v roce 2011 významně rozšířil své sponzoringové aktivity v rámci masových závodů pro širokou veřejnost. Kromě dlouholeté spolupráce s cyklistickým seriálem Kolo pro život se nám pro rok 2011 podařilo uzavřít partnerství i se seriálem lyžařských běžeckých závodů a jednoho bruslařského závodu – Stopa pro život.

Závody jsou tradičně koncipovány pro všechny věkové a výkonnostní kategorie včetně dětí. Závody doprovází bohatý program.

Lipenská stopa CzechTourism

Prvním závodem seriálu Stopa pro život je Lipenská stopa CzechTourism. Ve vynikajícím zázemí a se skvělým doprovodným programem se bude na Lipně nejen lyžovat, ale i bruslit.

Absolutní novinkou v ČR bude závod na bruslích, který se pojede v sobotu 15. – 16. 1. 2011 na zamrzlé Lipenské přehradě. Různě náročné tratě jsou připraveny tak, aby si závod mohly vyzkoušet i rodiny s dětmi v nezávodním tempu.

Lipenská stopa

Program

V průběhu obou dnů probíhá bohatý doprovodný program, děti se mohou těšit na klauna s balónky, malování na obličej, vyhřívaný stan s dětskými hrami. Každý den bude od jedné hodiny ve Fox parku pod sjezdovkami probíhat lyžařská školička s Katkou Neumannovou na běžkách i na sjezdovkách (kdo co má) pro začátečníky i pokročilé.

Dospělé čeká ledová diskotéka radia Faktor a revivalová skupina High Fever. Sobota bude zakončena koncertem Těžkej pokondr a ohnivou show.

Standardem závodů je perfektní zázemí pro závodníky ve dvou vyhřívaných stanech 10 x 15 m, převlékárnou, úschovnou a cateringem, kde si můžete vybrat z 6 druhů jídla. Každý závodník dostane na prezenci lyžařskou čepici Alpine Pro.

V neděli je připraven lyžařský běžecký závod klasickou technikou na tratích 14 a 25 km.

Více informací o závodu Lipenská stopa najdete na stránkách seriálu Stopa pro Život.

šéf marketingu | web

Mám rád hory a přírodu. Dřív jsem po horách chodil, teď v nich běhám.

Vedu marketingový tým a SportObchodem žiju od roku 2009..

5. 1. 2011, autor:

Komentáře

  • Stáňa, přidáno 06.01.2011

    Škoda,že to máme z ruky a kluci v tu dobu hrají hokej:-(

Komentáře jsou uzavřené.

Šatna blog ze zákulisí SportObchod.cz