Pusťte se do extrémů s tenisovými raketami Head Extreme 360

Vybijte svoji agresi na tenisovém kurtu. Od 8. listopadu můžete zatloukat míčky do rohu dvorců s novými tenisovými raketami Head Extreme 360 pro hráče s agresivním stylem.

Řada raket Head Extreme je zaměřená především na spinové údery. Pokud tedy míčkům rádi přidáváte na rotaci, nastartujte adrenalin v krvi s touto extrémní řadou raket.

PRO 1_1200

Ať to lépe pruží

Rakety Head Extreme se chlubí novou Graphene 360 technologií. Třistašedesátka udrží lepší stabilitu rakety a zároveň optimalizuje přenos energie z rakety do míčku.

Speciální věnec si pohraje s průchodkami a větším rozsahem pohybu strun. Výplet vám bude pod rukou více pružit a do hry tím pádem dostanete více trampolínového efektu.

PRO 5_1200

Poslední novinkou je změna designu. Na asymetrickou barevnost si ale budete zvykat raz dva, tmavě modrá a neonová barva spolu vizuálně hezky ladí.

Rakety jsou sice z výroby nevypletené, ale u všech modelů vám nabízíme vypletení zdarma. Takže o výplet se nestrachujte a teď už honem mrknout, jaké modely na vás čekají.

Vyberou si profíci i hobíci

Tenisové rakety Head Extreme 360 dostanete ve čtyřech variantách. První variantou je raketa Head Graphene 360° Extreme Pro a nastupuje s ní Richard Gasquet. Už to vám napovídá, že sílu a rotaci rakety si vychutnají zejména turnajoví hráči. Tato varianta rakety je pak nejtěžším modelem z celé řady.

PRO 4_1200

Následuje model Head Graphene 360° Extreme Lite. Jako u veškerých „lajtek“ máte jistotu, že i tato raketa je naopak nejlehčí z celé řady. Proto je to prima společnice pro začínající hráče, ale i ženy nebo juniory.

Někde na půli cesty mezi oběma váhově nejodlišnějšími modely najdete rakety s koncovkou S a MP.

Tenisová raketa Head Graphene 360° Extreme MP je o něco lehčí než raketa Extreme Pro. Přesto zůstává ideálním parťákem pro klubové hráče, kteří rádi měří síly s protivníky na turnajích.

PRO 3_1200

Naopak raketa Head Graphene 360° Extreme S je o něco těžší než Lite model, avšak lehčí než Pro a MP. Výsledkem je, že si stále užijete veškeré výhody vyšších modelů, ale se snazší ovladatelností.

A tím pádem je raketa dobrou volbou pro mírně až středně pokročilé hráče. Stále si s ní skvěle porozumí rovněž ženy a pokročilejší junioři.

Zkraťte si zimu dalšími raketovými sporty…

VIDEO: Objevte 3 roky inovací v raketě Babolat Pure Aero 2019 | Novinka od Babolatu
VIDEO: Tvrďte muziku se squashovými raketami Tecnifibre | Squashová raketa Viktora Byrtuse
Udělejte si radost před Vánoci s badmintonovou značkou FZ Forza | Dánská prémiová značka
Třískejte do toho s badmintonovými raketami z edice Petra Koukala | Rakety Petra Koukala

8. 11. 2018, autor:

Váš komentář

*

Šatna blog ze zákulisí Sportega.cz