Jaké bylo testování squashovek s českou špičkou?

V rámci akce březen – měsíc raket jsme v neděli uspořádali testování squashových raket Tecnifibre pro veřejnost, kterého se účastnila také česká squashová špička.

Kdo, kde, proč?

Možná jste se s tím už setkali. Chcete novou raketu, SportObchod.cz má celý březen akci, ale nevíte, jak by se vám hrálo s tou nebo tamtou. Hlavně proto jsme společně s Tecnifibrem uspořádali akci, na které jste si mohli zdarma vyzkoušet squashové rakety.

A nejen to.

Na testování do pražského Sport centra Evropská jsme přivedli hvězdy českého squashe. Poradit se o raketách, o hře nebo vyzvat na kurt jste mohli Honzu Koukala (12x mistr ČR), Ondru Ertla (č.3 českého žebříčku) či Lucku Fialovou (4x mistryně ČR).

Malým překvapením byla také naše garantka squashové sekce Anna Klimundová, která momentálně figuruje na 1. místě českého žebříčku.

A kdo by si nechal ujít možnost nechat si natrhnout prdel zahrát si s krásnou Aničkou. Je sice drobounká, ale na kurtu nedala nikomu sebemenší šanci 🙂

Testovalo se

K vyzkoušení byla nová kolekce raket Tecnifibre na příští sezónu, se kterou jsme se také seznamovali poprvé, a některé modely z letošní řady.

Je se na co těšit. Nejen, že se s raketami skvěle hraje, ale jak už je dobrým zvykem, designově nemají konkurenci.

Soutěžilo se

Pro účastníky testování jsme připravili dva bloky soutěží. Pod taktovkou Ondry Ertla a zapisovatelky Aničky se soutěžící trefovali z různých pozic do raket umístěných na zemi u stěny.

Nebylo to jednoduché.

Ti nejlepší byli odměněni cenami od SportObchod.cz, Tecnifibre a Adidas. A ceny to nebyly žádné cetky. Rozdávali jsme sportovní tašky, trička, šiltovky a také raketu Suprem 130 NG, se kterou hraje Honza Koukal.

A protože se stalo, že dovednostní soutěž dopadla na prvních 2 místech nerozhodně, o majiteli nové rakety musel rozhodnout jeden set na kurtu.

Fotilo se

Akci jsme pečlivě dokumentovali. Výběr z fotek si můžete prohlédnout na našem Facebooku. Zachytili jsme taky málo vídanou squashovou čtyřhru, ze které brzy nahrajeme video.

Děkujeme všem, kteří se akce zúčastnili a budeme se těšit třeba na příštím testování.

Rakety Tecnifibre v akci »

šéf marketingu | web

Mám rád hory a přírodu. Dřív jsem po horách chodil, teď v nich běhám.

Vedu marketingový tým a SportObchodem žiju od roku 2009..

14. 3. 2012, autor:

Šatna blog ze zákulisí SportObchod.cz