Thule perla mezi boxy

Thule Pacific 600

V době pololetních prázdnin a zimních dovolených je ideální příležitost pořídit si na přepravu zavazadel a lyžařského vybavení přepravní box Thule. Každý kdo potřebuje zvětšit objem zavazadlového prostoru uvítá přepravní box s montáží na střechu vozu. Tento článek by měl připomenout a zdůraznit proč je švédský Thule tak skvělý a vysvětlíme si některé výhody a vychytávky střešních boxů Thule.

Jednoduchá montáž

Každý střešní box Thule lze jednoduše a bez použití nářadí rychle a pevně připevnit na střechu vašeho auta. Podle vybavenosti a ceny jsou k dispozici různé systémy uchycení z nichž nejlepší a geniálně rychlý je montážní systém Thule Power-Grip.

Thule Power Grip

Velký prostor

Při přepravě zavazadel a lyžařského vybavení můžete využít podle typu auta i velmi prostorné boxy, které mají objem až 650 !!! litrů. Do těch největších střešních boxů (od 480 litrů) se vejde i 6 párů lyžů nebo 4 snowboardy.

Oboustranné otevírání

Některé boxy jsou vybaveny unikátním systémém umožňujícím otevírání boxu na obě strany.

Dual-Side

Dual-Side je technologie otevírání boxu, která umožňuje otevřít box z obou stran. K otevírání slouží velmi dobře ergonomicky umístěná vnější i vnitřní madla. Možnost otevřít box z levé i pravé strany auta usnadňuje nakládání, vykládání i vlastní montáž.

Zobrazit boxy, které mají oboustranné otevírání.

Toto otevírání je navíc vylepšeno pružinami Thule Dual-Force.

Bezpečnost

Thule kromě velkého užitného prostoru nabízí také maximální bezpečnost. Všechny nové výrobky jsou vyráběny podle nových mezinárodních bezpečnostních standardů City Crash. Při jízdě se můžete vždy spolehnout, že box Thule se ani nehne i při agresivním brždění nebo při dopravní nehodě.

logo ADACDůkazem toho, že boxy Thule jsou nejbezpečnější na světě je fakt, že v testu střešních boxů, který uspořádal německý ADAC, jednoznačně zvítězil Thule Pacific 600, který získal nejvyšší známku za bezpečnost.

Tradice a kvalita

Co se týče kvality, je Thule vždy napřed a mnoho našich výrobků již nyní splňuje připravované bezpečnostní požadavky. Abychom drželi krok s opatřeními a normami, používáme vyspělé technologie v oblasti inženýrství, testování a výroby.

Thule má 2 100 zaměstnanců ve více než 20 výrobních závodech a obchodních zastoupeních na nejdůležitějších automobilových trzích v Severní Americe, Evropě a Asii. Vysoká bezpečnost společně s pokrokovým designem, úzká spolupráce s velkými automobilkami a celosvětová přítomnost dělá z Thule světovou jedničkou v oblasti přepravních nosičů a střešních boxů.

Jedinečný design

Švédský design je kapitola sama pro sebe. Žádný jiný střešní box není tak dokonale propracován a dokonale sladěn s designem automobilu jako střešní boxy Thule. Všechny linie plynule přechází v jednotný celek. Box má minimální vzduchový odpor při zachování velkého přepravního prostoru. Konstrukce boxu je precizně tuhá a velmi odolná. Nové výztuhy na víku i na dně boxu působí při otevírání ještě tužším a pevnějším dojmem.

Skvělý poměr cena/výkon nabízí ekonomicky výhodný střešní box Thule Jetbag Apollo 500.

Střední třídu zastupuje střešní box Thule Pacific 600.

Vrchol nabídky pak tvoří nejvyšší model střešní box Thule Excellence.

29. 1. 2010, autor:

Šatna blog ze zákulisí Sportega.cz