Thule rozšiřuje nabídku

S nástupem jarní cyklistické sezóny Thule aktualizovalo nabídku nosičů na tažné zařízení. Jednotícími prvky obou nosičů jsou jejich elegantní design, ergonomičnost a vysoký standard bezpečnosti. Zkrátka to, na co jsme od Thule zvyklí.

thule g2 922

Thule Euroway G2

Nové nosiče na tažné zařízení Thule Euroway G2 920 a Thule Euroway G2 922 navazují na mnohokrát oceněné produkty Thule EuroWay 944 a 946.

Samozřejmostí jsou testy City Crash a schválení TÜV-GS. Thule G2 jsou velice lehké (model 920 váží 13kg) a disponují mnoha příjemnými zlepšeními. Jako příklad uveďme vylepšenou ergonomickou páku utahovacího systému, zcela nové patentované třmeny pro uchycení kol, které dále zkrátily čas potřebný k naložení kol na nosič. Byl také vylepšen vyklápěcí systém, který se nyní pohodlněji ovládá nohou. Další (patentovaný) zlepšovák jsou odnímatelné držáky rámu, které usnadňují manipulaci při nakládaní více bicyklů najednou.

Stejně jako jejich předchůdci jsou i nosiče G2 dodávány již smontované, snadno se složí do kompaktní podoby a při skladování zaberou minimum místa. Kromě zarputilých cyklistů dobře poslouží rodinám, seniorům a obecně všem milovníkům jízdy na kole, kteří hledají kompaktní, snadno namontovatelný nosič na tažné zařízení. Thule Euroway G2 se dodávájí ve verzi pro převoz dvou (Thule Euroway G2 920) nebo tří kol (Thule Euroway G2 922).

NÁŠ TIP: Starší, ale velmi oblíbený model Thule Euro Way 944 je nyní ve výprodeji za skvělou cenu 7 570 Kč!

Thule EuroRide 940

Nový nosič Thule EuroRide 940 nabízí výborný poměr cena/výkon. Disponuje rychloupínacím pákovým systémem pro upnutí nosiče k tažnému zařízení, pevnými a dobře ohebnými pásky pro upnutí kol k nosiči a nabízí i propracovaný výklopný systém pro snadnou manipulaci s nákladem v kufru. Nosič hravě přepraví různé typy kol. Stejně jako Euroway G2 je Thule EuroRide 940 snadno složitelný a má kompaktní rozměry pro skladování.

Více nosičů najdete na www.sportobchod.cz/nosice

23. 4. 2010, autor:

Šatna blog ze zákulisí SportObchod.cz