Tipy na dárky 1.

Přemýšlíte, co letos koupit pod stromeček? Víte, že by to mělo být něco ze sportu, ale nemáte konkrétní představu? Připravili jsme pro vás prvních pár oblíbených tipů na dárky, které udělají za rozumnou cenu hodně radosti.

Megaset hokejových doplňků – ribano, ponožky, tkaničky a láhev

megasetPatří hokej a bruslení mezi oblíbené sporty vašeho syna či muže? Tímto dárkem mu určitě uděláte radost a není na tom v podstatě co zkazit. Stačí odhadnout velikost postavy a nohy. Speciálně připravený značkový set hokejových doplňků pro každého hokejistu za mimořádně výhodnou cenu 699 Kč!

Megaset obsahuje: ribano, hokejové ponožky, hokejové tkaničky a univerzální sportovní láhev.

Ponožky, ribano a sportovní láhev s náustkem se dají použít i pro jiné sportovní aktivity.

Fotbalový míč Adidas Euro Replique FIFA Inspected

míč adidasChcete další tip na dárek v hodnotě 700 Kč? Řešíte co koupit fotbalistovi? Určitě nic nezkazíte značkovým kvalitním míčem Adidas Euro Replique pro malé i velké fotbalisty za super cenu cenu 699 Kč!

AKCE 1+1 ZDARMA!!!

Kvalitní tréninkový i zápasový míč je vhodným dárkem pro malé i velké kluky! Míč je navíc certifikovaný mezinárodní fotbalovou federací FIFA.

ZDARMA k jednomu míči dostanete druhý míč. S tímto dárkem tak můžete zabít dvě mouchy jednou ranou – za jednu cenu máte hned dva dárky.

Brusle Tempish Expanze Lady ´09

Lady ExpanzeS  dětskými ledními bruslemi Tempish Expanze Lady si vaše děti zimní brusle zamilují. Anatomické tvarování boty jim totiž zajistí pohodlí během celé jízdy a díky kotníkovému kloubu, který velice dobře podrží kotník v bočních výkyvech, je zajištěna maximální bezpečnost a ovladatelnost brusle. Předností je také velmi jednoduché nastavení velikosti pomocí tlačítka PUSH umístěného pod patou. Díky možnosti nastavení velikosti (až o 3 čísla) již nemusíte mít strach, že Vašemu dítěti koupíte špatnou velikost nebo že Vám z bruslí rychle vyroste.

Dívčí zimní brusle Tempish Expanze Lady nynízakoupíte za cenu 659 Kč!

Dětský florbalový set Salming ’10

dětský florbalový set SalmingPro malé hráče nejpopulárnějšího sportu mezi mladými máme připraven speciální fllorbalový set Salming určený pro základní osvojení techniky a seznámení s florbalovým míčkem. Značkový kompletní set Salming je určen pro děti, kteří se florbal teprve učí, ale i oni touží jít na trénink nebo víkendový zápas s vlastním vakem a na střídačce vytáhnout stříbrnou láhev Salming. Florbalový set dodáváme s délkou hokejky 65 cm (pro děti výšky 110 až 130 cm) nebo s hokejkou dlouhou 75 cm (což odpovídá dětem výšky 130 až 150 cm).

Florbalový set Salming obsahuje: dětskou florbalovou hokejku Salming Quest Kid, originální vak na hokejky Salming Stickbag Base, míček Campus a originální sportovní láhev Salming.

Set nyní zakoupíte za cenu 1 049 Kč! (oproti nákupu zvlášť ušetříte 350 Kč) 

Pokud si někdo z našich rychlých tipů nevybral, počkejte si na některý z našich příštích tipů nebo se podívejte na naše Vánoční centrum SportObchod.cz, kde si vybere opravdu každý.

16. 11. 2009, autor:

Komentáře

Komentáře jsou uzavřené.

Šatna blog ze zákulisí SportObchod.cz