Týmový kolega Martin

Martin Pištělák

Bc. Martin Pištělák (nar. 1981)

narodil se v Přerově a žije v malém městečku Kojetín na Hané. Brzké ranní vstávání a každodenní dojíždění 60 km za, jak sám říká, „vysněnou“ prací mu nečiní nejmenší problémy.

Po ukončení Obchodní akademie v Kroměříži studoval na Slezské univerzitě 2 roky obor finance a po té ještě 3 roky obor Marketing a management. Navazující magisterské dálkové studium oboru Podnikové hospodářství na Masarykově univerzitě v Brně však musel letos  z časových důvodů přerušit.

Při studiu si přivydělával  na nejrůznějších brigádách a také vytvářel na zakázku a pro své známé webové stránky, což se naučil v úspěšně absolvovaném rekvalifikačním kurzu. Přestože má za sebou nějakou tu řádku webových stránek, které spravuje dodnes, práce pro SportObchod.cz je jeho prvním opravdovým zaměstnáním. Je produktovým manažerem sekce in-line bruslení, hokeje a zimního bruslení, kde má na starosti mimo jiné každodenní komunikaci se zákazníky a dodavateli, vyřizování objednávek, podílí se na tvorbě předobjednávek, vytipovávání nových produktů do nabídky, návrzích prodejních akcí s marketingovým oddělením apod.  Původně si přál pracovat spíše v raketových sekcích, protože k nim měl mnohem blíže, ale dnes už by neměnil. Se „svými“ sekcemi se dokonale sžil, dokáže odhadnout potřeby zákazníků a ví, jak jednat s dodavateli. Také ho těší, že mohl rozšířit výčet sportů, kterým se ve volném čase věnuje, když, díky práci, přišel na chuť bruslení a hokeji.

Od malička sportuje každý den. Věnuje se badmintonu, fotbalu, tenisu a stolní tenisu, který hraje závodně. Nyní, když je času o poznání méně, snaží se stíhat alespoň 1x týdně malou kopanou a o víkendech podle počasí tenis, badminton, in-line, kolo nebo si jde zaběhat s belgickým ovčákem Avarem. Relaxuje poslechem taneční hudby, nejvíce italské a jeho životní motto zní: „nedělej druhým to, co nechceš aby druzí dělali tobě“.

5. 8. 2009, autor:

Šatna blog ze zákulisí Sportega.cz