Urvěte pro sebe výhodu s řadami tenisových raket Wilson

Kvarteto modelových řad tenisových raket Wilson vás zapojí do hry. Dostaňte se do tempa, ať už preferujete dlouhé výměny od základní čáry, nebo rádi zkracujete hru a kombinujete techniky úderů.

Odhalte, která raketa Wilson je pro vás ta pravá. Ukažte prstem na spřízněnou duši z řad Wilson Ultra, Pro StaffBurn či Blade.

Využijte pohyb po kurtu jako zbraň hromadného ničení

Pokud někde v koutku duše ukrýváte tenisové zvíře, které se rádo prožene po celém kurtu, udělají vám radost rakety Wilson Ultra.

Tenis není jen bušení do míčku od základní čáry. Měňte hru různou technikou úderů, hýbejte se po kurtu a připravte tak soupeři nejednu svízelnou situaci.

wilson-ultra

Celodvorcový tenis dnes nemá kloudného zastání. Staňte se jeho ambasadorem s raketami Wilson Ultra. Jejich předností je síla a především univerzálnost, takže si s raketou poradíte v každém rohu kurtu.

Mezi tenisové hvězdy hrající s raketami Wilson Ultra patří Gaël Monfils, Feliciano López nebo Lucie Šafářová.

Důraz na detail vás dovede k maximální přesnosti

Roger Federer je nedosažitelné ztělesnění tenisové dokonalosti pro každého hráče. Přiblížit se mu alespoň na míle můžete s raketami Wilson Pro Staff. Minimálně budete hrát se stejnou řadou raket.

Velcí fanoušci nebudou zkoumat řadu Pro Staff nijak zvlášť pečlivě a rovnou sáhnou po Federerově nové raketě Wilson Pro Staff RF97 Autograph.

Fanatici a sběratelé si raketu mohou dopřát dokonce v limitované sběratelské edici. V republice najdete jen šest kusů, z toho tři na SportObchod.cz.

wilson-roger-federer

Rychle ale zpět k obecnější charakteristice tenisových raket z řady Wilson Pro Staff.

Rakety Wilson Pro Staff si libují v preciznosti. Pokud máte v hlavě geniální myšlenku, jak zahrát vítězný míček, Pro Staff vám ji pomůže jednoduše realizovat. Přesnost a výjimečný cit pro úder – to jsou rakety Pro Staff.

Podmínkou samozřejmě je, že raketu umíte vzít do rukou a nezůstane pouze u známého „přání otcem myšlenky“. Pro Staff je totiž na rozdíl od raket Blade tužší a neodpustí vám žádnou chybu.

Tenisové rakety Wilson Pro Staff reprezentují útoční hráči jako Roger Federer, Grigor Dimitrov nebo Petra Kvitová.

Rozpalte to od základní čáry

V moderním tenise už styl servis-volej uvidíte jen těžko. Nechat se prohodit na síti poté, co jste vážili krok pár metrů vpřed, to je k vzteku.

Rozhodněte raději duel od základní čáry s tenisovými raketami z modelové řady Wilson Burn. Nenechte soupeře vydechnout a sypejte do něj jeden míček za druhým.

wilson-burn

Do švihu se položte klidně celým tělem. Tenisové rakety Wilson Burn se vyžívají v tvrdých spinových úderech. Právě rotace a síla z vás udělají nebezpečné monstrum.

Tenisové rakety Wilson Burn si oblíbili tenisté jako Juan Martin del Potro, Kei Nishikori nebo Simona Halep s Barborou Strýcovou.

Vynuťte si chybu soupeře rychlostí

Udělejte se soupeřem rychlý proces. Tenisové rakety Wilson Blade vynikají bleskovou rychlostí s maximální dávkou kontroly a citu.

Jestli jste při hře celí dychtiví udeřit míček a co nejrychleji ho poslat do protipohybu rivala, máte vyhráno. Bušte do míčku hlava nehlava a vynuťte si chybu soupeře.

Wilson Blade jsou rakety hodně podobné řadě Wilson Pro Staff. Jejich rám je ale pouze středně tuhý, a proto vám menší chybičky bude tolerovat.

Mezi agresivní hráče, kteří holdují tenisovým raketám Wilson Blade, patří například Milos Raonic, David Goffin nebo Serena Williams.

Shrnutí TOP řad tenisových raket Wilson – doporučení

Řada raket Wilson Silná stránka
Wilson Ultra Pro univerzální tenisty Chci Ultra »
Wilson Pro Staff Pro útočné tenisty vyžadující přesnost Chci Pro Staff »
Wilson Burn Pro tenisty od základní čáry Chci Burn »
Wilson Blade Pro agresivní tenisty Chci Blade »

Další servis pro tenisty

Číhněte jestřábím okem na TOP tenisové rakety Head | Porovnání modelových řad raket Head
Porovnejte tenisové rakety Babolat a začněte ničit soupeře | Porovnání modelových řad raket Babolat
Opřete se do tréninku s limitovanou tenisovou edicí od Wilsonu | Limitovaná Black Edition
Nová raketa Rogera Federera přiletěla přímo z Wimbledonu | Nová raketa Rogera Federera

20. 8. 2018, autor:

Váš komentář

*

Šatna blog ze zákulisí SportObchod.cz