Užijte si aktivní rodičovství s novými dětskými kočárky Thule

Thule představilo nejnovější kolekci dětských kočárků. Vedle oblíbených sportovních kočárků dojde i na klasické městské kočárky v kvalitě Thule. Buďte aktivní i s dětmi – staňte se jejich vzorem.

Posviťte si na novinky Thule pro rodiče s dětmi. Na trh se řítí nové dětské vozíky a kočárky.

Thule Urban Glide 2 – skvělá volba pro aktivní rodiče

Nová generace sportovního kočárku se třemi koly se skvěle hodí pro procházky po městě i běh po zpevněných cestách. Vaše dítě už vás nebude limitovat ani při dlouhých bězích.

Nastavitelná řidítka budou pohodlná mužům i ženám a o kočárku skoro nebudete vědět.

Kočárek pro převoz složíte během pár vteřin i jednou rukou.

Díky okénku se zapínáním na magnet budete mít dítě pod kontrolou po celou dobu jízdy a nebudete ho rušit. Samozřejmostí je možnost dokoupení pláštěnky na kočár pro případ nepříznivého počasí.

Pokud se vám zadařilo a čekáte dvojčata, ani pak nemusíte se sportem seknout. Stačí si vybrat kočárek Thule Urban Glide 2 Double pro dvě děti.

Vyberte si kočárek Thule Urban Glide 2 »

Thule Glide 2 – parťák pro nadšené běžce do každého terénu

Lehký a extra rychlý sportovní kočárek Thule Glide 2 na třech kolech zvládne díky odpružení i náročné lesní stezky. Už tak nemusíte svůj trénink omezovat na zpevněné povrchy.

Běžci s předchůdcem tohoto modelu zaběhli skvělý maratónský čas 2:31:21. Jeho nástupce je ještě lehčí a rychlejší. Jedná se v podstatě o Formuli 1 mezi sportovními kočárky.

Běžecký kočárek Thule Glide 2

Běžecký kočárek Thule Glide 2

Podobně jako výše zmíněný model disponuje ruční brzdou pro regulaci rychlosti při běhu z kopce. Pevné přední kolo oceníte při výkonu, protože vám kočárek nebude ustřelovat.

A složení do auta je také otázkou chvilky. Dokonalé.

Vyberte si nový Thule Glide 2 »

Thule Sleek – prémiový městský kočárek

Na kafíčku s kamarádkami budete za hvězdu vy i vaše batole. Dětský kočárek Thule Sleek je ještě bezpečnější, než jak skvěle vypadá. A vypadá opravdu náramně.

Thule Sleek je golfáč pro aktivní rodiče. Nemusíte být blázniví sporťáci, stačí, když jdete rádi na procházku a berete děti často na čerstvý vzduch.

Pečlivě zpracovaná konstrukce nabízí nejvyšší kvalitu mezi dětskými kočárky. Zároveň se stane vaším trendy doplňkem.

Kočárek Thule Sleek

Kočárek Thule Sleek

Městský kočárek Thule Sleek je ideální parťák pro trávení volného času s rodinou.

Mezi jeho hlavní výhody patří skvělá univerzálnost. S pomocí adaptéru na autosedačku lze kočárek použít i pro nejmenší děti, které by z něj jinak mohly vypadnout. Další adaptér zase rozšíří kočár o místo pro druhé dítě.

Jestliže vás Sleek zaujal, buďte s námi ve spojení. Na trh se dostane v červnu až červenci letošního roku. Budeme vás informovat.

Thule Urban Glide 2

Thule Urban Glide 2

Představujeme vám novinky Thule…

Využijte na jarní prázdniny novinky v půjčovně střešních boxů
Novinky od firmy Thule pro zimní sezónu
Novinky Thule na rok 2018
Motion XT: Nová generace oblíbených boxů

7. 3. 2018, autor:

Váš komentář

*

Šatna blog ze zákulisí Sportega.cz