Užívejte si zimních radovánek s ledními bruslemi Tempish

Bruslaři a hokejisté pozor, teploty pomalu klesají a na některých umělých kluzištích se už dávno bruslí. Vybavte sebe i své blízké zimními bruslemi z nové kolekce Tempish a vychutnejte si rychlost a pocit svobody, který pohyb na ledové ploše přináší.

Česká kvalita za rozumnou cenu

Firma Tempish vznikla již v roce 1994. Hlavním segmentem v té době byly kolečkové brusle, které vyrábí dodnes. Postupně se však zaměřila i na další sporty. Již od roku 1999 s úspěchem vyvíjí také brusle na led, které vynikají výborným poměrem cena/výkon.

Brusle na led

Obdarujte své ratolesti

Co se v mládí naučíš, ve stáří jako když najdeš. A o bruslení to platí dvojnásob. Pořiďte svým ratolestem dětské brusle, které lahodí oku a zároveň skvěle plní svou funkci.

Dívčí brusle na led Tempish Fur Expanze Lady potěší malé princezny, Tempish Fur Expanze jsou zase vhodné brusle spíše pro kluky. Klučičí i holčičí model má nastavitelnou velikost až o 4 čísla, nemusíte proto kupovat nové brusle každý rok.

Pro budoucí hokejisty máme klasické kanady Tempish Boston Black Junior.

Dívčí brusle na led Tempish Fur Expanze LadyChlapecké brusle na led Tempish Fur Expanze

Tančete jako Ledová královna

Nevzdávejte se dětských snů a pořiďte si dámské brusle se zoubky, které vám pomohou s piruetami a dalšími krasobruslařskými prvky.

Vyzkoušejte například krásné dámské brusle na led Tempish Ice Flower s vnějším i vnitřním kožíškem. Propojte komfort, teplo a eleganci a staňte se královnou kluziště.

Pokročilejší bruslařky s chutí sáhnou po pevné odlehčené konstrukci dámských ledních bruslí Tempish Chantal Lady.

Dámské brusle Tempish Ice FlowerDámské lední brusle Tempish Chantal Lady

Pánové, užijte si bruslení s partnerkou i rybníkový hokej

Romantická vyjížďka s přítelkyní či manželkou po zamrzlé přehradě má i po letech svoje kouzlo. Nebo využijte venkovních kluzišť a zamrzlých rybníků a zavzpomínejte na třeskuté bitvy o hokejového mistra městské čtvrti či vesnice.

Pro příznivce klasických šněrovacích bruslí jsme přichystali lední brusle Tempish Wortex. Brusle na led si díky paměťovému přizpůsobení tvaru chodidla a anatomickému tvaru kotníků snadno spletete s domácími papučemi. Takové pohodlí v bruslích nepamatujete.

Pokud jste naopak zvyklí na zapínání z inline bruslí, budou vám lépe vyhovovat zimní brusle Tempish Crox, které mají tkaničku a přezky. Odlehčený odolný skelet vás nebrzdí a zásluhou tepelné izolace vám palce na nohou nezmodrají mrazem.

Pánské lední brusle Tempish CroxPánské brusle na led Tempish Wortex

Zimní bruslení je skvělá zábava pro celou rodinu. Vybavte tedy všechny její členy ledními bruslemi Tempish a užijte si mrazivého počasí společně. Pohyb na čerstvém vzduchu prospívá zdraví dětí i dospělých. Po svižnějším bruslení si navíc můžete dopřát vánoční cukroví bez výčitek.

A jedeme dál…

Jak vybrat zimní brusle
Kde hrát hokej v Praze
Kde hrát hokej v Brně a okolí
Draftujte nejlehčí hokejku od Baueru pro příští sezónu

23. 11. 2017, autor:

Komentáře

  • Petr, přidáno 27.04.2020

    Já jsem si myslel, že je nějak těžké vybrat brusle na led, ale není to tak. Našel jsem si https://www.bauerhockey.cz/hrac-brusle , kde mají pěkné brusle, tak jsem si tam jedny vybral a k nim i hokejku a hokejovou tašku, do které se mi vejdou brusle i další věci a několikrát za zimu jsem byl s kluky na ledu hrát hokej.

    Odpovědět

Váš komentář

*

Šatna blog ze zákulisí Sportega.cz