Vánoce na SportObchod.cz byly štědré

V nabídce zboží naše Vánočního centra, spuštěného od 14. listopadu 2008 do 18. prosince 2008, se to doslova hemžilo zajímavými slevami a  v rámci Velké vánoční soutěže, ve které byli odměněni všichni, jejichž objednávka přesahovala částku 1000 Kč, jsme rozdali přes 4.500 atraktivních výher jako např.: oblečení Russell Athletic, powerbally , funkční trička Head, energetické nápoje Survival Inulin a mnohé další ceny.

Celkem jsme výhercům rozdali několik tisíc cen v hodnotě několik set tisíc korun.

Také hlavní ceny Velké vánoční soutěže mají své majitele.Tři poukazy na zájezd dle vlastního výběru od společnosti Newtravel.cz v hodnotě 15.000 Kč získala paní Jana Kročová z Kovalovic, pan Jany Semančo z Prešova a paní Eva Hrachová z Prahy 4. Všem srdečně gratulujeme!!!

Všichni výherci již své poukazy od nás obdrželi a manžel paní Kročové si ho za námi do Brna přijel vyzvednout dokonce osobně. My jsme této příležitosti samozřejmě hned využili a položili mu v krátkém rozhovoru pár otázek:

SportObchod.cz: Nakupujete vy nebo vaše paní v našem internetovém obchodě pravidelně?

  Ne, tohle bylo poprvé. A právě proto byla manželka velmi překvapená a šťastná, že se na ni hned usmálo štěstí. S nabídkou zboží a služeb byla natolik spokojená, že se určitě staneme vašimi věrnými zákazníky.

Vaše paní si u nás objednala squashovou raketu. Jednalo se o vánoční dárek?

  Ano, dostal jsem jí od ní jako překvapení pod stromeček. Ta, se kterou jsem celý rok pravidelně hrával, mi totiž v loni akorát před Vánocemi dosloužila.

Proč tady vlastně vaše paní není s vámi?

  Ta má teď úplně jiné starosti. (Smích….) Je totiž v porodnici s dalším přírůstkem do naší rodiny. Na osobní setkání tady v Brně se moc těšila, ale vyšlo to zrovna 2 dny po termínu porodu. Tak jsme se rozhodli, že pojedu do Brna aspoň já.

Tak to je víc radostných událostí najednou……. Moc vám gratulujeme. A měli jste čas prostudovat nabídku Newtravel.cz a udělat předběžné plány na dovolenou?

  Newtravel.cz toho nabízí opravdu velkou spoustu, takže je z čeho vybírat. Vzhledem k naší momentální situaci jsme spíš uvažovali o dovolené až na samém konci léta nebo dokonce až na podzim. Kam? To ještě nevíme, ale určitě to bude někam do teplíčka k moři.

Děkujeme, že jste si udělal čas v této pro vás asi hodně hektické době plné zásadních životních změn a přejeme vše dobré celé vaší rodině.

Prohlédněte si video z předávání hlavní ceny:

Get the Flash Player to see this player.


 

Fotografie další šťastné výherkyně Evy Hrachové:

26. 1. 2009, autor:

Komentáře

 • EVA BELUSKOVA, přidáno 28.01.2009

  CHCEM SA OPYTAT PRECO PISETE ZE KAZDY KTO OBJEDNAL ZA 1000KC BOL ODMENENY NEJAKOU CENOU.MI SME TIEZ U VAS NAKUPILI A NIC NAM NEPRISLO.

 • Jana Berankova, přidáno 30.01.2009

  Velmi ráda bych se zeptala na to samé jako paní Eva. Je pravděpodobné, že v textu mělo být dopsáno, že se to týkalo pouze vybraného zboží.

 • Pavla Havlová, přidáno 30.01.2009

  Vážení, děkuji, že jste mi v předvánočním čase pomohli vybrat dárky pro rodinu. Největší úspěch měl POWERBALL, s tím na Štědrý večer „zápasila“ celá rodina a moc jsme se všichni nasmáli při počátečních pokusech a různých pózách účastníků.
  Docela mě však mrzí, že na svých stránkách uvádí nepravdy (citace) :

  „v rámci Velké vánoční soutěže, ve které byli odměněni všichni, jejichž objednávka přesahovala částku 1000 Kč,“.

  Moje objednávka byla také víc jak 1.000,-Kč a odměnou mi byl mail ohledně výherců. Ne že bych něco čekala, ale myslím si, že solidní a spolehlivá firma, jakou Vy bezesporu jste, to nemá zapotřebí.
  Zdraví Vás, Pavla z Jihlavy.

 • Zuzana Pospíšilová, přidáno 04.02.2009

  Vážená paní Evo, Jano a Pavlo, pokud jste na Vánočním centru nakoupily zboží v hodnotě vyšší než 1.000 Kč náležel vám všem bez výjimky jeden z nabízených dárků, který vám náš počítačový software měl po odeslání objednávky vygenerovat. Pokud se tak nestalo, je to chyba na naší straně. Prosím, abyste zaslaly znovu svůj dotaz s číslem objednávky na e-mail: info@sportobchod.cz, abychom mohli prověřit co se stalo a zpětně vám dárky rozeslat.
  Z.Pospíšilová, SportObchod.cz

Komentáře jsou uzavřené.

Šatna blog ze zákulisí SportObchod.cz