Vybírejte dárky a hrajte o let stíhačkou

V pondělí 14. listopadu jsme spustili Vánoční centrum, letos v novém kabátě. Pomůže vám vybrat ten správný Vánoční dárek za super cenu a ještě můžete hrát o let stíhačkou a ceny v hodnotě 200.000 Kč.

Vánoční centrum

Vánoční centrum usnadní výběr dárků

Ve Vánočním centru najdete výběr produktů, které se hodí pod stromeček. Dárky jsou seřazeny přehledně do kategorií. Vybírat můžete buď podle sportu nebo komu dárek sháníte.

Letos jsme se pustili do kompletního redesignu Vánočního centra. Nová grafika a nový web vás lépe navedou na ten pravý Vánoční dárek.

Dárky pro muže ukrývají to nejlepší napříč všemi sekcemi, pro ženy jsme přichystali nejen speciální balíčky a pro děti vypíchli samé hity. A když si nevíte rady, jsou tu dárky univerzální.

Vánoční soutěž

Vybírejte dárky a nadělte si jeden z dárků ve Vánoční soutěži. Hlavní cenou je let stíhačkou od společnosti Adrop.cz v hodnotě 30.000 Kč.

Každý účastník soutěže vyhrává. Více informací o soutěži.

Vánoční soutěž

Rozšířené garance

Na předvánoční objednávky poskytujeme rozšířené garance. Zakoupené zboží můžete nepoužité vrátit až do konce ledna 2012 a u objednávek odeslaných do 20. prosince garantujeme doručení do Vánoc.

Přejít na Vánoční centrum »

šéf marketingu | web

Mám rád hory a přírodu. Dřív jsem po horách chodil, teď v nich běhám.

Vedu marketingový tým a SportObchodem žiju od roku 2009..

18. 11. 2011, autor:

Šatna blog ze zákulisí SportObchod.cz