Vybírejte dárky ve Vánočním centru a vyhrajte zájezd za 55 000 Kč

Každý rok v listopadu spouštíme Vánoční centrum, které vám pomůže s výběrem vánočních dárků. Kromě svých blízkých můžete udělat radost i sobě díky Velké vánoční soutěži, ve které se hraje o letecký zájezd v hodnotě 55 000 Kč, poukázky na adrenalinové zážitky a řadu dalších cen.

Pomůžeme s výběrem vhodného dárku

Do Vánočního centra jsme pro vás vybrali ty nejzajímavější produkty, které jsou vhodné jako vánoční dárek. Přehledné sekce vám pomůžou zvolit ten správný dárek pod stromeček.

Sháníte něco pro své ratolesti? Připravili jsme sekci s dárky pro nejmenší, kde najdete například výběr z dětských zimních a in-line bruslí, kompletní dětské sety výstroje, hokejky či míče.

Touží vaši blízcí po dárku, který je užitečný a zábavný zároveň? Kupte jim Powerball – cvičební pomůcku velikosti tenisového míče, která je určena pro trénink sportovců, rehabilitaci a zábavu. Letos do nabídky přibyl nový Powerball Autostart dodávaný v dárkové krabičce s technologií automatického roztočení

Váháte, jaký dárek bude ten pravý? Ideální příležitostí, jak někomu udělat pod stromečkem radost je dárková poukázka. Obdarovaný si může sám vybrat, co se mu bude líbit.

Vyhrajte ve Velké vánoční soutěži

Pro zákazníky jsme i letos připravili Velkou vánoční soutěž, ve které je hlavní cenou poukaz na letecký zájezd pro 2 osoby k moři v hodnotě 55 000 Kč od společnosti eTravel.cz.

Každý účastník soutěže vyhrává. Více informací o vánoční soutěži >>

Vánoční garance

Na předvánoční objednávky poskytujeme rozšířené garance. Zboží zakoupené v předvánočním období můžete vrátit či vyměnit až do konce ledna 2011. U objednávek odeslaných do 19. prosince 2010 garantujeme také doručení do Štědrého dne.

Vánoční centrum SportObchod >>

šéf marketingu | web

Mám rád hory a přírodu. Dřív jsem po horách chodil, teď v nich běhám.

Vedu marketingový tým a SportObchodem žiju od roku 2009..

9. 11. 2010, autor:

Šatna blog ze zákulisí SportObchod.cz