Kdo má ty dárky pořád vymýšlet?

Ponožky, voňavky, pyžama, poukázky na nákupy…to už tu všechno bylo. Nesnažte se vymyslet něco, co tyhle dárky překoná. My jsme to udělali za vás. Stačí si vybrat.

Babi, babi, babi – dostal jsem od Ježíška krabičku. Ale nebyla to obyčejná krabička. Vevnitř jsem měl dres na fotbal se svým jménem. A víš co? Na té krabičce bylo pexeso. Hráli jsme celou noc, dvakrát jsem tátu porazil a on pak ráno musel chystat snídani.

Vyberte dárek, o kterém se bude mluvit ještě pětadvacátého u babičky. A nemusí to být jen dres na fotbal s potiskem – sáhněte i po vánočních balíčcích pro rakeťáky, pinpongáře, florbalisty, inlajnisty, hokejistyfitnesákysportovní fanoušky.

VANOCNI-PEXESO-SPORTOBCHOD-1200

Pekelně se soustřeďte. Na tenhle dárek nikdo dlouho nezapomene.

Sáhněte po sportovním balíčku

Už nemusíte pátrat, co koupit manželovi na fotbal nebo hokej, manželce na cvičení nebo dceři na tenis a na inlajny. Vyberte si z cenově zvýhodněných balíčků. Seskládali jsme vám je podle sportů, vylepšili cenu jednotlivých produktů a zabalili do originální krabičky.

vanocni-balicky

Pořiďte si kouzelnou krabičku, ze které mávnutím nůžkami vyrobíte pexeso.

Kouzelná krabička

Mávnutím nůžkami z ní uděláte Pexeso – 64 karet, 32 párů originálních sportovních obrázků a 5 ušetřených minut za balení dárků. Krabičku prostě jen předáte Ježíškovi a ten ji nenápadně hodí pod stromeček. Nikdo nebude tušit, co se v ní schovává.

Vyberte si vánoční balíček a buďte pod stromečkem originální »

A mimochodem, krabičky si můžete koupit zvlášť i na jiné dárky a Pexeso samozřejmě taky.

30. 11. 2015, autor:

Váš komentář

*

Šatna blog ze zákulisí Sportega.cz