Vedoucí prodejny Tomáš Klein

Vedoucí podejny Křenová, Brno

Zkušený prodejce, který v sobě nezapře obchodního a sportovního ducha. Narodil  se ve Znojmě, kde vystudoval Obchodní akademii  – střední odbornou školu s ekonomickým zaměřením.

Po studiích na brněnské vysoké škole se sportovním zaměřením pracoval v renomovaném sportovním obchodě kde se vypracoval na pozici vedoucího prodejny v Brně. Jako velmi zkušený sportovec, zde vedl také každoroční testování nových produktů, na které i následně psal odborné hodnocení na web a do různých specializovaných časopisů.

Pro internetový obchod SportObchod.cz pracuje od roku 2008. Za poslední období se věnoval i práci produktového manažera v  sekcích ledního hokeje, in-line bruslení, tenisu, squashe i badmintonu a načerpal spoustu vědomostí o našemsortimentu. Hlavně díky svým pracovním zkušenostem z předchozího zaměstnání mohl být doporučen na tuto velmi zodpovědnou, samostatnou, ale i časově náročnou práci v naší prodejně.

Tomáš absolvoval odborné školení pro náš vyplétací stroj Tecnifibre TF6000. Školení pořádané opravdovými mistry svého oboru a vyškolen od třech specialistů světově věhlasných raketových značek, aby mohl právě tuto službu na prodejně nabízet. 

Nejen v práci, ale i v soukromí žije sportem. Jako rozhodčí ledního hokeje píská převážně 1. ligu a má nemalé zkušenosti z extraligového hokeje. Jetaké jedním z mála mezinárodních rozhodčích v in-line hokeji, kde se také zúčastnil mistrovství světa.

K aktivnímu sportu je vedený odmalička. Dá se říci, že celý svůj život zasvětil hokeji, protože již od předškolního věku působil jako pevný obranný pilíř znojemského hokeje. Studijní a následně pracovní vytížení odsunulo jeho aktivní kariéru nadruhou kolej a dodnes působí jako rozhodčí na vysoké úrovni. Dále se aktivně věnuje mnoha druhům sportu, nejvíce však badmintonu, squashi, tenisu a plážovému volejbalu. Avšak jeho největší láskou a srdcovou záležitostí jsou horská kola. Je nadšeným fandou do horských kol a v sedle má najeto tisíce kilometrů. Účastní se ročně nemalého počtu závodů, včetně velice prestižních cyklistických závodů Kolo pro život, kterých jsme každoročně partnerem.

24. 6. 2009, autor:

Šatna blog ze zákulisí Sportega.cz