Vedoucí skladu, reklamace Pavel

Pavel Švihálek

Dnes vám představíme dalšího spoluhráče, tentokrát z naší expedice. Pavel Švihálek je vedoucím skladu a reklamačního oddělení. Pracuje ve firmě již od samého začátku a je tak jeden ze služebně nejstarších pracovníků.

Pavel se narodil 30.8.1986 v Hustopečích a již od malička se zajímal o techniku a počítače. Po základní škole byla tedy jeho volba jasná. Dokázal se probojovat těžkými přijímacími zkouškami a přijali ho na ISŠ-COP Brno Olomoucká, kterou úspěšně absolvoval v oboru IT. Zkrátka na výpočetní techniku je to machr a vždy když máme nějaký problém, s radostí se na něj obracíme. 🙂 Navíc umí výborně anglicky a ve světě se určitě neztratí. Po střední ještě zkoušel Masarykovu Univerzitu, ale jeho další osud ho zavál k nám do SportObchodu.

Pavel Švihálek

Jeho hlavní náplní práce kromě vedení skladu je vyřizování reklamací, které dělá svědomitě a hlavně rychle. Každá reklamace projde jeho rukama. Některé vyřídí hned sám, reklamaci uzná a vymění za nové zboží, jiné složitější případy nebo méně časté závady pošle k výrobci nebo výhradnímu dovozci na posouzení reklamace. A na to vše má samozřejmě vždy max 30 dnů. Za velmi dobře fungující oddělení musíme pochválit hlavně Pavla, který je jedním z hlavních pilířů našeho skladu a také díky němu je průměrná doba vyřízení reklamace 11 dnů!

Na skladě se samozřejmě také chystá, balí, váží a expedují objednávky, kterých v době narozenin SportObchodu nebo vánoc je opravdu hodně. Celodenní zvedání a přenášení těžkých balíků je mu zřejmě málo a tak se železnou pravidelností chodí po práci cvičit do posilovny. Cvičení ho baví, stejně tak jako zdravý životní styl a zdravá výživa. Řízek s bramborovým salátem u něj asi neuvidíte. 🙂
Pavel rád zkouší nové věci a tak je možné ho spatřit jak si vychutnává doplňky stravy Survival.

V mladším věku hrával závodně kolovou a hravě porážel takové velikány jako třeba borce oddílu SKKC Prima Nezamyslice. V Pavlovi také dřímá skrytý talent výborného badmintonového hráče.
Mezi jeho další koníčky patří filmy (Tarantino vede), taneční hudba, literatura a fotografování.

21. 7. 2010, autor:

Komentáře

  • Samuel, přidáno 30.07.2010

    Pavlikuuuu ty kluku usata….jsi nejlepsi pracovnik a nejlepsi sef sefu:)))

  • Jaroslav, přidáno 03.08.2010

    Bože to je úchylný, lehce mi to připomíná pořad „Chcete mě?“

Komentáře jsou uzavřené.

Šatna blog ze zákulisí SportObchod.cz