VICTOR – značka nejen badmintonových profesionálů

Více než 40 let zkušeností, prodejní síť ve 40 zemích světa, druhé nejlepší jméno v badmintonu, přední světoví hráči a hlavně poctivost, taková je značka VICTOR.

Výsledky desítek let práce, inovací a sbírání zkušeností dostaly značku Victor do popředí a žene společnost za nemalými cíly. V Čině je Victor značkou číslo jedna a chce se stát jedničkou badmintonového trhu na světě.

V ČR a SR má od letošního roku výhradní zastoupení společnost Victor sport s.r.o., která dodává kompletní sortiment značky VICTOR.

VICTOR

Victor je jedním z největších výrobců a dodavatelů vybavení pro halové sporty. Specializuje se především na badminton a squash. Měsíčně vyprodukuje přes 3 milióny péřových míčů na badminton, nejvíce na světě.

Historie značky VICTOR

Kořeny firmy Victor sahají do roku 1968, kdy Dengli Chen založil v Taiwanu továrnu na výrobu badmintonových míčků. Brzy se firma dostala na japonský trh, začala vyrábět badmintonové rakety a v 70. letech expandovala do Evropy.

Výroba míčků Victor

S rozšiřováním výroby a pronikání na další světové trhy začal Victor sponzorovat sportovní soutěže a podepisovat smlouvy se špičkovými hráči.

Hráči Victor

VICTOR Team

Od roku 2009 spolupracuje Victor s nejlepším badmintonovým týmem světa – Koreou a národním týmem Filipín.

Victor - Korejský národní tým

Ve svém týmu má Victor také vynikající jednotlivce – olympijské vítěze a mistry světa. Největšími hvězdami jsou momentálně deblisté Lee Yong Dae a Jung Jae Sung, kteří jsou třetí na světě a na nedávném mistrovství světa v Londýně získali bronz.

Ještě lépe se na londýnském světovém šampionátu vedlo korejské dvojici Sung Hyun Ko a Yeon Seong Yoo, kteří vybojovali stříbrné medaile.

Další info a nabídka VICTOR »

markeťák a datař | web

Mám rád hory a přírodu. Dřív jsem po horách chodil, teď v nich běhám.

Jsem markeťák a SportObchodem žiju od roku 2009..

3. 11. 2011, autor:

Šatna blog ze zákulisí Sportega.cz