VIDEO: Dopřejte si profi luxus s výstrojí Bauer Vapor X900 Lite

Letos myslel Bauer na hráče všech výkonnostních kategorií. Čtyři modelové řady hokejové výstroje = čtyři představovačky na videu.

Po základní řadě Bauer NSX a vyšší řadě pro zapálené hobíky Bauer X800 Lite je třeba postoupit o stupínek výš na modelovou řadu pro poloprofesionální hráče Bauer Vapor X900 Lite.

Hokejové chrániče Bauer Vapor X900 Lite si pořiďte, pokud jsou vaše hokejové dovednosti na ligové úrovni a nebo jste nadšený hobík, který chodí do soubojů naplno a chce mít jistotu, že jeho tělo tělo i chrániče vydrží i tvrdé střety u mantinelu.

Bauer Vapor X900 Lite přináší vysoký stupeň ochrany, který vám umožní jít do osobních soubojů s plným nasazením bez obav o své zdraví. A to především díky většímu podílu Hyperlite pěny na klíčových místech.

Stejně jako u nižší řady X800 Lite Bauer použil také novou technologii Sanitized, která lépe odvádí pot a eliminuje zápach.

Výrazným vylepšením oproti nižším řadám je výstelka Bauer Thermo Max, která rychle odpařuje pot a udržuje vaše tělo v optimální teplotě.

Jedná se tedy celkově o bezpečnější, pohodlnější a trvanlivější výstroj, kterou lze použít i v nižších ligových soutěžích.

Oblečte do boje téměř dokonalé brnění

Chránič ramene je celý pokrytý lehoučkou Hyperlite HD pěnou, jenž skvěle absorbuje nárazy a zároveň nenasákne pot.

Další novinkou je dvojitý nastavitelný chránič bicepsu, který přináší ještě lepší pohodlí a vyšší stupeň ochrany.

O ochranu páteře se kromě Hyperlite pěny stará také plovoucí chránič, který reaguje na každý náraz a vy tak budete lépe chráněni.

Ještě pohodlnějšímu pohybu pak nahrává oblouk mezi přední a zadní částí chrániče ramen. Oblouk vyplňuje HD pěna a disponuje tak zvaným free flexem, který vám umožní nabýt pocitu volnosti.

Lokty v bavlnce

Chránič loktů se opět skládá ze dvou částí, ale je tvarovaný a navíc má profesionální Hyperlite pěnu nejen na bicepsové straně, ale pokrývá také loketní výlisek a chránič předloktí. Hyperlite pěna je pěna, která je u vyšších řad samozřejmostí.

Chránič loktů stejně, jako u nižšího modelu X800 Lite, disponuje vložkou s pohyblivou konstrukcí, která vás neomezuje v pohybu.

Menší novinkou je systém uchycení. Lokty opět upevníte za pomoci tří pružných pásků, ale prostřední pásek ve tvaru Y zajistí pohodlnější a jistější uchycení.

A poslední novinkou je tzv. koblih, do kterého krásně zapadne váš loketní kloub. Díky tomu chránič lépe drží na svém místě.

Osekávání už vás nemůže rozhodit

Chrániče holení s odnímatelnou thermo výstelkou přesně kopírují stavbu vaší nohy. Díky tomu budete v suchu, pohodlí a hlavně bezpečí. Mezi kolenem a holení najdete dostatek vůle pro ohyb díky Free Flex technologii.

Chránič kolene je rovněž tvarovaný a zkosený. Pro větší plochu ochrany kolene najdete opět ochranná křídla s Hyperlite pěnou, která kryjí kolena ze stran. V oblasti lýtka je, podobně jako u modelu X800 Lite, použitá odolná Hyperlite pěna. To oceníte hlavně při nepříjemném osekávaní zezadu.

A další skvělou vychytávkou je výškově nastavitelný chránič stehna.

Ani tvrdý krosček vás nezastaví

Kalhoty se taktéž dočkaly razantního přírůstku Hyperlite pěny pro větší pohodlí a bezpečnost. Návleky jsou oproti nižším modelům z ještě odolnějšího 840D nylonu.

Hyperlite pěna nově chrání nejen páteř, ale také vaši kostrč. Ochranu ledvin a kyčle už nebude chránit jen vyztužené tvarování, ale PE vložka, kterou na ledvinách nově doplní i Hyperlite pěna.

V oblasti stehen jsou opět tvarované PE chrániče. Nohavice si navíc můžete rozepnout, takže se nemusíte bát pocitu stísnění.

Inovaci prodělal také ochranný pás kalhot. Pásek je nově zdvojený a pomáhá ještě lépe chránit spodní část páteře. Délka kalhot je opět nastavitelná o 2,5 cm obdobně, jako u nižšího modelu Vapor X800 Lite.

Míchejte s pukem bez obav o svoje zdraví

Poslední částí výstroje Bauer Vapor X900 Lite jsou hokejové rukavice. Ukazováček je trojdílný pro lepší ohebnost a preciznější práci s hokejkou a pukem. Ostatní prsty včetně palce jsou dvoudílné a z vnější části je chrání pěna dvojí hustoty s plastovým výliskem.

Dlaň rukavice je oproti nižším modelům čtyřvrstvě prošitá a obsahuje speciální grip pro lepší kontrolu hole.

Naskočte na střídačku a čtěte si dál…

VIDEO: Zapomeňte na amatéřinu s chrániči Bauer Vapor X 800 Lite | Chrániče Bauer Vapor X800 Lite
VIDEO: V klídečku si hrajte hobby hokej s výstrojí Bauer NSX | Chrániče Bauer NSX
VIDEO: Střídání stráží. Naskočte na led v bruslích Bauer NS | Brusle Bauer

30. 10. 2018, autor:

Váš komentář

*

Šatna blog ze zákulisí Sportega.cz