VIDEO: Ovládejte hru s novými tenisovými raketami Head Instinct

Jak zpívá Ondřej Hejma, modrá je dobrá, a přesně to si museli říkat vývojáři v Headu, když se zamýšleli nad novou raketou. A budete si to říkat i vy, když se zblízka podíváte na raketu Head Graphene 360 Instinct MP.

Raketa je hodně univerzální a kromě profíků si s ní zahrají i pokročilí rekreační hráči. Mezi profíky tuto raketu hledejte v rukou Tomáše Berdycha nebo Marie Sharapovové.

Po stopách raket Speed a Extreme

Rakety řady Instinct se obecně drží na špičce ovladatelnosti raket. V nejnovější raketě Head Instinct navíc opět najdete technologii Graphene 360.

Tuhle technologii znáte z raket Speed a Extreme a nyní si ji vychutnáte i v Instinctu. Ke snadné ovladatelnosti tak dostanete lepší přenos energie do síly úderu i větší komfort.

Raketa Head Graphene 360 Instinct MP není jedinou raketou nové řady. Vyberte si i z dalších raket Graphene 360 Instinct, akorát s parametry vám šitými na míru.

Pokud vás zajímá více o raketách Head, koukněte se sem. Objevíte všechny modelové řady, jejich silné stránky i hráče, kteří s raketami hrají.

Tomáš Berdych s raketou Head Graphene 360 Instinct MP válí na Australian Open

Tomáš Berdych s raketou Head Graphene 360 Instinct MP válí na Australian Open

Klasika s vypletením zdarma

Další hlavní parametry se ale u modelu MP oproti loňsku nemění. Hlava rakety je velká 645 cm2, vyvážení na 320 mm a potěžkáte si 300g parťačku.

Raketa je sice z výroby nevypletená, ale jedním z doporučených výpletů vám ji rádi vypleteme zdarma.

Pokud hledáte raketu, která se skvěle ovládá a navíc báječně vypadá, tak s Head Graphene 360 Instinct MP jste vyhráli jackpot. Protože modrá je dobrá, už je to tak.

Začtěte se do tenisového servisu…

VIDEO: Objevte 3 roky inovací v raketě Babolat Pure Aero 2019 | Novinka od Babolatu
Pusťte se do extrémů s tenisovými raketami Head Extreme 360 | Řada raket Head Extreme
Vyberte si správný tenisový výplet | Víte, jak na správný výplet?

16. 1. 2019, autor:

Váš komentář

*

Šatna blog ze zákulisí Sportega.cz