VIDEO: Už jste se naladili na #YEDOOtyden?

Už zítra oficiálně vystartují Yedoo koloběžky na svůj #yedootyden. Každý den se dostane do čela vedoucí skupinky jedna, kterou pořídíte za akčně nízkou cenu. Zajímá vás, kdo se porve o nejlepší ceny? Sledujte #YEDOOtyden.

Chci vědět víc o Yedoo týdnu »

Máte už kolobku Yedoo doma? Provětrejte ji, postněte fotku z výletu na instagram a přidejte hashtag #YEDOOtyden. Tu nejlepší vybereme a odměníme výbavou na výlety.

Než to celé vypukne, máme pro vás malou ochutnávku z Megatestu. Zastavili jsme se u stánku Yedoo a dali se do řeči s Jirkou Ščerbanovským, který nám prozradil pár drbů a novinek ze zákulisí.

Léto s novou koloběžkou

Žhavá novinka letošního léta je koloběžka s revoluční příhradovou konstrukcí – Yedoo Steel. Zatím jezdí jen po představovačkách, ale už za pár měsíců se rozjede naplno. Hodí se v podstatě pro každého – zvládne jízdu ve městě a dává si i delší výlety v terénu.

yedoo steel, yedoo týden

Nová koloběžka Yedoo Steel s ocelovým rámem

Koloběžka, která poroste s dětmi

Dětská koloběžka Frida & Fred má jednu bombastickou vychytávku. Když z ní vaše dítko vyroste a bude se zdát malá, zalovíte v dospěláckém packu, který si ke koloběžce můžete dokoupit. Vyměníte řidítka, madla a brzdy, a vaše ratolest může v ježdění vesele pokračovat dál. Nebo se můžete se svým nejmenším střídat, využití už záleží čistě jen na vás.

Yedoo Frida & Fred, yedoo týden

Dětská koloběžka Yedoo Frida & Fred poroste s dětmi

Na závěr jsme zabrousili do koloběžkového muzea Yedoo a zjistili jsme, kde se berou trefné názvy jejich koloběžek.

Mrkněte, co nám ještě Jirka prásknul:

10. 6. 2019, autor:

Váš komentář

*

Šatna blog ze zákulisí Sportega.cz