Vyberte si kulicha nebo kšiltovku s módním logem klubu

Zatímco někde boří rtuť v teploměrech teplotní rekordy od dob dinosaurů, jinde napadl první sníh. Ať už máte geograficky blíž ke kterémukoli z extrémů, stylovou čepicí na hlavě nic nezkazíte.

Pro teplomilce kšiltovky, pro zimomřivce zimní čepky s kulichem. Je jen na vás, co si vyberete. Důležité je, vybrat správný design pokrývky hlavy.

Pokud upustíme od klasických fanouškovských čepic například pro fanoušky NHL, existují kluby, jejichž loga připomínají spíš módní značku. A pokud se podíváte po ulicích v Praze, Brně nebo Hollywoodu, budete mi muset dát za pravdu.

Jaká loga by vás neměla minout, pokud chcete držet krok i s módním průmyslem a přitom nechcete zruinovat svoji peněženku?

New York Yankees

Tak tohle je klasika všech klasik. Schválně se na to zaměřte – kolik procent kšiltovek a zimních čepic se na ulici honosí logem baseballového klubu New York Yankees na své koruně? Na klub v Česku nepopulárního sportu to bude impozantní číslo, to mi věřte.

Jolca_sytost

Takže pokud nechcete šlápnout vedle, zimní čepice nebo kšiltovky s logem Yankees jsou krokem do bezpečných vod. Jen se koukněte do časopisů, kolik hvězd toto logo hrdě nosí na čele.

Zároveň se nemusíte bát, že byste někoho nějak zvlášť kopírovali. Kulichy a kšiltovky Yankees jsou tak oblíbené, že si vyberete od růžové přes černou a maskáčovou až po duhovou barvu.

Los Angeles Dodgers

Další tutovka je opět z baseballu. Jak jen to ti Amíci dělají, že mají tak perfektní fashion loga? Nejspíš to bude tím, že loga klubů dané soutěže musí splňovat určité prvky a neřeší si je každý klub samostatně jako v Evropě.

Kdo fandí životu celebrit ze západního pobřeží, toho proto oslní jednoduché logo s literami LA.

jolcaLA

Ani tady se nemusíte bát, že by vás někdo podezíral z toho, že fandíte baseballu. U nás kšiltovky nebo čepice s LA na koruně opět nosí především módní ikony jako stylový doplněk. Takže další perfektní dárek pro někoho, kdo se rád šňoří…

Další písmenková loga

Fanoušci jednoduchých designů, kterým se písmena na čepicích líbí, ale zároveň chtějí mít pocit alespoň nějaké originality, mají stále na výběr ze širokého spektra klubů.

Za zmínku stojí i další baseballové kluby jako Pittsburgh Pirates nebo Boston Red Sox, který letos vyhrál Světovou sérii.

jolcaREDSOX

Své fanoušky si najdou i Cčka Clevelandu Cavaliers nebo Clevelandu Indians, který střídá písmenko s obrázkovým indiánem. A zapomenout se nesmí ani na čtyřlístek v logu Bostonu Celtics. Jen tak pro štěstí.

Chicago Bulls

Pokud bychom však chtěli opustit svět písmenkových log a zcela se ponořit se do světa obrázků, nad všemi bude čnít Chicago Bulls.

Tenhle fenomén 90. let se prosadil zejména za éry Michaela Jordana, a i když Jordan už dávno ukončil kariéru a Bulls rozhodně nepatří mezi nejlepší kluby NBA, kulichy a snapbacky s býkem na hlavě najdete stále v hojné míře.

jolcaBULLS

NFL a NHL

Své oblíbence si zajisté najdete mezi kluby hokejové NHL. Tučňák z Pittsburghu Penguins pro milovníky zvířat, nováček Las Vegas Knights pro pořádné chlapáky nebo třeba St. Louis Blues pro hudební duše.

Jen se musíte smířit s tím, že s logem klubu NHL už se vás na zastávce občas někdo zeptá, jestli danému klubu fandíte. No a vlastně proč ne, když má takové parádní logo, což?

jolca7

Alternativou proto mohou být kluby NFL. Americký fotbal se v českých končinách zatím jen prosazuje, a proto kluby z nejlepší ligy světa NFL nemají takové jméno jako hokejové kluby. Nicméně loga jsou minimálně na stejné úrovni a jen tak je na ulici nepotkáte.

Pokud vás zajímá, co nového se ve světě fanouškovského oblečení dále urodilo, sledujte náš instagramový účet dnes_fandim.

jolca5

5. 11. 2018, autor:

Váš komentář

*

Šatna blog ze zákulisí Sportega.cz