Vydělávejte s námi!

Provizní systémPartnerský provizní program nebo také Affiliate program není na českém trhu žádnou novinkou. Existuje řada firem, které ho úspěšně provozují už léta a umožnily tak svým partnerům vydělat tisíce korun měsíčně. Ani my jsme nezůstali pozadu a nechali se inspirovat tímto úspěšným modelem, ze kterého mají profit obě strany.

Jak to celé funguje?

Partnerský program je založen na principu spolupráce naší firmy s majiteli webových stránek. Partner dostává provize z nákupu návštěvníka svého webu, který přes banner nebo textovou reklamu proklikl na náš web. Zákazníci jsou identifikováni díky unikátnímu kódu, který musí každý banner nebo textová reklama obsahovat.  Partner získá přístupová hesla do systému, kde může sledovat stav na svém účtu, měnit nastavení, vybírat si z širokého portfolia reklamních formátů, sledovat statistiky kampaní atd. Systém, který používáme, je pravděpodobně celosvětové nejrozšířenější, což zaručuje důvěryhodnost údajů.

Jaké jsou provize?

  1. 5 % z každé zaplacené objednávky návštěvníka, který se proklikl ze stránek partnera. Z průměrné objednávky to činí více než 100 Kč.
  2. 1%  obdrží partner z každé zaplacené objednávky tzv. podpartnera, kterého do programu přivede
  3. speciální bonus 300 Kč provedou-li zákazníci partnera v 1. měsíci objednávky za více než 5.000 Kč.

Další z mnoha výhod pro partnery

  • možnost získat trvalý a pasivní příjem díky vašemu webu
  • registrace a účast v partnerském provizním programu vás vůbec nic nestojí
  • správa programu zabere minimum času
  • nejlepší partneři budou pravidelně oceňováni

Zaujal vás článek a chcete se dozvědět o programu více informací? Vstupte na www.sportega.cz/provizni-system nebo kontaktujte manažerku programu Zuzanu Pospíšilovou.

Chcete se zapojit do diskuze? Máte s programem své zkušenosti? Oceníme jakýkoli příspěvek s danou tématikou.

13. 8. 2008, autor:

Šatna blog ze zákulisí Sportega.cz